Daire elektriği ile bu cihaz çalışırmı? Yardım Lütfen

Öncelikle çok geçmiş olsun tez vakitte şifalar dilerim.
Müsait olduğunda devam etmelisin zevkli bir iş. Flow hood yapıyorum istediğim boyda beni tek zorlayan otoklav cihazıydı 24 litre vardı ama bu 80 litre ilaç gibi geldi birde çalıştırabilsek işe yarayacak. Hala 24 litrede çalışıyorum mecbur ve şu an bir sürü siparişim birikti. Teak Eğitim Akademisinin mantar kursuna katılabilirsin ilgileniyorsan, sonra oradan gruba alacaklar o grupta paylaşıyorum sürekli çalışmalarımı, konu ile ilgili sorularda yardımcı oluyorum. Eğer devam etmeyecekseniz özelden iletişime geçelim elinizde olanları sizden alabilirim, elimdeki malzemelerim yeterli ama illaki lazım oluyor bir yerde.

Class ? kaç olmalı
En düşük ile yeter sanırım
Yeterli sistem .
İleri düzey olursa daha iyi olur bence .

https://www.google.com/search?q=Lam...w&biw=1920&bih=931&dpr=1#imgrc=9aQesOfgjwaC8M

https://www.google.com/search?q=Laminar Flow Hood&tbm=isch&hl=tr&tbs=rimg:CTqkwlOfA8glYbo85oNcyvs6sgIVCgIIABAAOgQIABABQAFIAVWYHHc_1wAIA2AIA4AIA&sa=X&ved=0CBoQuIIBahcKEwjAj-b_7I6CAxUAAAAAHQAAAAAQDw&biw=1903&bih=931

Biosafety-Cabinet-Class-III-Tampak-Depan.jpg

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Akşam sigorta kutusunun resimlerini çekip paylaşayım bakalım durumum nasıl. Şu 80lt otoklavı çalıştırırsam bana çok zaman kazandıracak.
Sınıf farketmiyor, tehlikeli bir şey ile çalışmıyoruz çünki, istediğimiz havadaki kontaminantları tutması küf bakteri spor vb.

Son düzenleme:
Akşam sigorta kutusunun resimlerini çekip paylaşayım bakalım durumum nasıl. Şu 80lt otoklavı çalıştırırsam bana çok zaman kazandıracak.

Tamam .
Fazlada öneri veremiyorum elektrik su götürmez . ( Tehlikeli )
Özelden tel ile kısmende olsa yardımcı olmaya çalışırım .

Kolay gelsin Sağlıcakla kalın .

Tamam .
Fazlada öneri veremiyorum elektrik su götürmez . ( Tehlikeli )
Özelden tel ile kısmende olsa yardımcı olmaya çalışırım .

Kolay gelsin Sağlıcakla kalın .
İlginiz için çok ama çok teşekkür ediyorum, elinizde kullanmadığınız mantar işi ile ilgili olan petri kabı vs. var ise eğer bana bir liste yapıp gönderirseniz sizden alabilirim. Malüm petri kapları düzenli olarak kırılma eğilimindeler :)

Sınıf farketmiyor, tehlikeli bir şey ile çalışmıyoruz çünki, istediğimiz havadaki kontaminantları tutması küf bakteri spor vb.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri