Daikin klimam soğutmuyor

Dönüş hattının alüminyum la bakırın. Bakır genis alüminyum İÇİ dar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Daha once aluminyum boru tesisati gormedim o yuzden bilemiyorum montaj yapan arkadaslardan yorum alaniliriz.

Ikısıde alüminyum

Resimdeki karlanma Akumalatordeki tikanmadan dolayi. Murat beyin soyledigi gibi sokulmesi gerekekir. Ama komprsor tarafindaki kaynaklari isletmede robot yaptigi icin tuturmak zor . Oksijen jaynagi degil elektrik kaynagi olmasi lazim. Gazi bosaltin Akümalatörun üzerindeki boruyu sokun .akumalatorun sojtugunuz yere ince uclu tirnavida ile 4 yada 5 tane delik acin.vakum terazi ile likit olarak gaz sarji yapınız.

Gazi bosaltin Akümalatörun üzerindeki boruyu sokun .akumalatorun sojtugunuz yere ince uclu tirnavida ile 4 yada 5 tane delik acin.vakum terazi ile likit olarak gaz sarji yapınız.

Yilmaz hocam bu uygulamayi anlayamadim? Deligi nereye aciyoruz emis filtresinemi?

Akumalatorun uzerinde ince elek filtre vardir. Ordaki filtre tikandigi zaman akude buzlanma olur. Markaya gore degisirmi elg siam panasinuc matusita kompresorlere bulunuyor. Bazi modellerde boruludur. Onlarda nelerden derseniz salon tiplerinde aku baska bur yerdr takilidir. Tikandigi zaman rahat emis yapmaz . Ve degismesi gerekir. Tabiki sizin onerdiginiz vakum gaz sarji islemu cozum olmasza diye

Basma ve dönüş hatlarının izole edilmemesi lıkıt tutucuda karlanma sebebi olabilirmi şimdiden teşekkür ederim.

IMG-20151018-WA0000.jpeg

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri