Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

cofaso programında kapak sayfası hazırlarken bazı bilgileri değiştiremiyorum veya sembol tablosundan değiştirmek istediğim yazı istediğim yerde çıkmıyor. yardımcı olursanız sevinirim....

Cofasoda bazen kopyaladığımda boş sayfaya yapıştırdığımda yanlış yapıştırıyor? numaraları ters sıralıyor yanlış arttırıyor programın işleyiş algoritmasından mı acaba

CAN'T CONNECT TO MYSQL DB HATASI
önceden xp kullanıyordum şimdi win7 32 bit cofasoyu kurdum bi kere açıldı ama yazdır tuşuna basınca yazmıyor ve pdf olarak kaydet dediğimde de renkli kaydediyordu. şimdi ise açılmıyor yukardaki hatayı veriyor forumu okudum çare bulamadım lütfen yardım.....

Arkadaşlar IEC de çizilmiş bir projeyi US a çevirebilirmiyiz veya kendi oluşturduğumuz sembollerle çizilmiş halden başka bir sisteme ?

cofaso 6.1 de komple sayfa seçeneğinin kısayolu yok mu yada ayarlanmıyor mu? Teşekkürler.

Bu sorunların çoğu bilinçli olarak üretici firma tarafından tasarlandıgına eminim.Lisans alınması için .
Ben kendilerinle konuştum 4000 ytl lisans ücreti istediler. Çok bulduğum için almadım ve proğramı sildim.
Lisans ücreti olarak 200 dolar verebileceğimi söyledim,güldüler. microsoftun 100 dolar civarı fiyata lisans
verdiğini söylediğimde ,bizim o kadar müşterimiz yok dediler:)))) zaten bu anlayışlada olamaz dedim!!!!!!!
Şu an bu proğramı kurup kullandığıma pişmanım, en ihtiyacım olduğu zamanda elimi kolumu bağladılar.
Kolay gele

cofaso win7'de sorunsuz çalışıyor mu?

Evet çalışıyor.

bence programı boşuna silmişsin. Olduğu gibi kullansaydın. Bide bunların babası EplanP8 diye. 6600 Euro dediler lisansa full ise 10 bin Euro. 4 saatlik eğitimin saati 500 Euro yıllık servis ücretide 1000 euro cuk muş. Kurdum kullanıyom napim. Adamların istediği paraya cnc makina alırım.

bence programı boşuna silmişsin. Olduğu gibi kullansaydın. Bide bunların babası EplanP8 diye. 6600 Euro dediler lisansa full ise 10 bin Euro. 4 saatlik eğitimin saati 500 Euro yıllık servis ücretide 1000 euro cuk muş. Kurdum kullanıyom napim. Adamların istediği paraya cnc makina alırım.
Bana söylenen 6.000 kişinin şu an lisanasız kullanıcı olduğu.6000*200=1.200.000 dolar lisans parası eder.
200 dolara lisans verse.))))) köşe olur......ama biz türküz.)))))))
Kolay gele
Işık YILMAZ

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri