CNC yapıyorum (Fotoğraflı)

merhaba
harika bir çalışma ve paylaşım elinize emeğinize sağlık.
kolay gelsin
saygılar

Merhaba arkadasi girisimciliginden dolayi tebrik ederim basarilar dilerim

arkadaşlar en ucuz şekliyle yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. rulmanlar 608z modeli iç çapı 8mm dir m8 civata ve somun rahatlıkla oluyr. rulmanın tanesi 1.5 tl

köşebent profil ile 20mmx20mm 6 metre uzunlukta sanayiden parçacıdan aldım. 6 metresi 7 lira.

hangi şehirde oturuyorsunuz.rulman ve köşebent bende alacagımda

şu makinenin bitmiş halini bi video çeksen detaları gözlemlesek tecrüblerinden faydalansak cok güzel olurdu mümkünse

4. sayfada var ya..
bu arada pleksi hiç deneyemedim asıl amacım pleksi kesmek.
pleksi sipariş ettim gelicek birde plekside deniycem panel kesip sprey le boyayıp üstüne yazı kazıycam böylelikle altından ışık vuruncada backlight olacak.

eğer istediğim sonucu alamazsam plekside. mdf parçalarını elle daire testeresi ile yapabildiğim kadar düzgün yaptım ama hiçbir zaman makine kesimi kadar düzgün olmuyo elbette.

ikinci mdf cnc yi yapıcam bu sefer makinede kestirecem cnc makinesinde değil büyük düz kesen makineler var.

arkadaşlar en ucuz şekliyle yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. rulmanlar 608z modeli iç çapı 8mm dir m8 civata ve somun rahatlıkla oluyr. rulmanın tanesi 1.5 tl

köşebent profil ile 20mmx20mm 6 metre uzunlukta sanayiden parçacıdan aldım. 6 metresi 7 lira.

MDF kalınlığı kaç mm veya cm. 3 cm lik gibi duruyor

hayır 18mm kalınlıkta mdf bu prototip istediğim gibi olmadı.
ama aynı ölçülerde aynı mdf ile farklı bir yöntemle daha özenli bir çalışma yapıcam..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,192
Son üye
berke66

Yeni konular

Geri