CNC ile Sıcak damga demiri işleme

Gazlı havya mı ?

elektriksiz olsa?
-biri kuyuya bir taş atar -

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi Forumu mobile app
Yok, güneş panelinden elde ettiğimiz sıcak suyu, yeterli sıcaklığa ulaştığında mekanik termostad yardımı ile sistem içinde kapalı devre çevrim yaptırırsak.... kışın yeterli ısıyı yakalamak mümkün olurmu?:D
---Heyelan bölgesi---:p

Elektrikli sistem daha uygun diye düşünüyorum.

Yok, güneş panelinden elde ettiğimiz sıcak suyu, yeterli sıcaklığa ulaştığında mekanik termostad yardımı ile sistem içinde kapalı devre çevrim yaptırırsak.... kışın yeterli ısıyı yakalamak mümkün olurmu?:D

Yeni nesil güneş enerjisi panellerinden kullanılırsa olur [emoji23][emoji23][emoji23]

Bencede elektrik temiz olur. Gaz falan sıkıntılı işler

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Bu kadar uğraşa gerek yok gerçekten damga için. Sanırım 60w havya bulmak en iyi çözüm. Sadece piyasadaki havyalar dandik. Dolayısıyla 60w yazanlar 60 değildir muhtemelen. Hangi marka ayarlı havya tavsiye edersiniz. Veya ali'den mi almalı.

Ustat ahsapda cila boya vs varmı bizde kendi markamizi yapalim dedik pistonlu vs cilalı.malzemede sorun yaptı onu dikkate almanı oneririm

Cila yok. Ama sonradan teak yağı ile yağlayacağım. Sorun olur mu?

bu taş çıkmaz :)

daha eski nesil ateşte ısıtma denenebilir. ucunu lehimleyip havyaya uyarlamak sıkıntı olur dediğiniz için.

Ustat ahsapda cila boya vs varmı bizde kendi markamizi yapalim dedik pistonlu vs cilalı.malzemede sorun yaptı onu dikkate almanı oneririm

tecrübe...
ezbere havyaya takıp basayım dedikmi boşa uğraşı olur.

Cila yok. Ama sonradan teak yağı ile yağlayacağım. Sorun olur mu?
Ciladaki sorun bazı yerleri fazla.yakip bazı yerleri az yakması idi bizde çözüm olarak hem press basıncını artirtik hemde sıcaklığı .. sonuç cilayi tamamen eritip ahşabı tamamen yaktı işimizi gordu.. sonradan yaglamanda herhangi bir sorun olacagini dusunmuyorum

Benzer markalama ürünlerini kullanıyoruz. 220V 200W ısıtıcı,termokupl ve pid ısı kontrol cihazı kullanıyoruz(yerli). Rezistans fişek tip diye geçiyor.Parmak gibi. Çap 10 kalınlığında 80 boyunda...
Ayrıca markalamayı pnömatik silindir ile kontrol ediyoruz. Ufak bir piston. Tahminim 20lik.
Markalama ısısı,markalama süresi ve markalama basıncı ile gerekli parametreleri ayarlayıp bisiklet fren tellerinin dışındaki siyah kılıf üzerine yazı-rakam şeklinde numara basıyoruz(üretim lotu)

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri