CNC için kesici uçlar hakkında

Adminede 20 mesaj için öneride bulundum inşallah dikkate alır.Bizde excalibur marka kıl testere ile çalışmalarda bulunuyoruz ama artık yetmiyor daha genişletiyoruz ufkumuzu ve portföyümüzü.Hayırlısı.

herkese iyi geceler puzzle oyuncak için DXF Projects & Patterns for CNC lasers Routers Scrollsaws adresinden yaklaşık 25 çeşit ürün aldım hepside DXF fotmatında yüklüyorsun,tabi önce para peşin sonra rar şifresi yada direk link veriyorlar,ilginç şeyler var 4 il 6 dolar arsı değişiyor fiatları Kycam den direk dxf olarak atıyorum cnc ye hatasız kesiyor, paylaşmak istedim

herkese iyi geceler puzzle oyuncak için DXF Projects & Patterns for CNC lasers Routers Scrollsaws adresinden yaklaşık 25 çeşit ürün aldım hepside DXF fotmatında yüklüyorsun,tabi önce para peşin sonra rar şifresi yada direk link veriyorlar,ilginç şeyler var 4 il 6 dolar arsı değişiyor fiatları Kycam den direk dxf olarak atıyorum cnc ye hatasız kesiyor, paylaşmak istedim

Bu tur şeylere paralarınızıvermeyın arkadaslar CNCzone.com-The Largest Machinist Community on the net! - Powered by vBulletin hepsi varbiraz arastıralım

şükür cnc makineme kavuştum,60x90 işleme alanı var,4flüt ağızla mdf,masif ağaç,kontraplak kesimi yapan varmı acaba,denemelik alsammı?

HSS metric end mill

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri