CNC.... Fırından yeni çıktı...

tb6560 yeterli olacak mı bunun için.

ellerine sağlık harika olmuş sadece etiketler biraz yamuk durmuş o kadar. umarım bende bu sona ulaşabilirim arkadaşım

güzel olmus çok cafcaflı görünüyo azcık sadeleştirmen güzel olur

Tebrikler güzel düşünülmüş ve emek harcanmış,hoşuma gitti.Merak ettim,cd rom ne işe yarayacak.bir de 7 inç dokunmatik lcd yi ana karta hangi girişten bağladın.birde çalışma alanı ne?

Tebrikler güzel düşünülmüş ve emek harcanmış,hoşuma gitti.Merak ettim,cd rom ne işe yarayacak.bir de 7 inç dokunmatik lcd yi ana karta hangi girişten bağladın.birde çalışma alanı ne?

Normal calismasina etkisi olurmu bilmiyorum ama pcye lisansli program yuklemek icin :) vede isletim sistemine birsey olursa orjinal isletim sistemi icin olabilir en az bu sebeplerle yapan arkadas baska bir ozelligi varsa ekler tabiki

A10 cihazımdan gönderildi

Normal calismasina etkisi olurmu bilmiyorum ama pcye lisansli program yuklemek icin :) vede isletim sistemine birsey olursa orjinal isletim sistemi icin olabilir en az bu sebeplerle yapan arkadas baska bir ozelligi varsa ekler tabiki

A10 cihazımdan gönderildi

CD ROM( resimdeki DVD-RW) yerine aslında USB girişlerini taşıyacaktım ama CD-ROM daha kolayıma geldi, Mach3 için hazırladığımız kodları yükleyebilmek için yada kontrol ünitesinin bilgisayarına format atabilmek için optik disk yada USB port şart bildiğiniz üzere.... 7 inç ekran bağlantısına gelince, ekran HDMI, VGA, AV1(RCA1),AV2(RCA2) girişlerine sahip ve çözünürlüğü yüksek bir ekran o yüzden standart VGA girişten giriş yaptım anakarttan, fakat elimdeki diğer anakartta sizin düşündüğünüzü psandığım sadece video(AV) girişi olan piyasada birçok ucuz modeli olan ekranlara bağlantı için AV ( RCA ) çıkışı var oradan o monitörlerede bağlantı sağlanabiliyor, fakat çözünürlük tatmin edici değil baştan söyleyeyim...

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri