Cnc Tezgahlarda Üretimi Kolaylaştırmak İçin Manyetik Tabla Kullanımı

Merhaba değerli arkadaşlar. Cnc tezgahlarda üretim yaparken parçayı tutmak için bir sistem gerekir. Pabuç ya da mengene bu işlem için kullanılsa da üretimi yavaşlatır ve zaman kaybı yaratır. Ayrıca sadece bir yüzeyi işlemeye imkan verir. Ancak elektro manyetik tablalar 5 yüzeyi işlemeyi sağlarken bir de zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar.

Ferro Modul plaka 2.jpg

Elektro manyetik tablalar hakkında yakın zamanda yeni konular açarak detaylı bilgilendirmeler de yapacağım. Elektro manyetik tablalar hakkında merak ettiklerinizi yorum olarak paylaşırsanız cevap vermekten memnuniyet duyarım. İyi forumlar dilerim.

sağlam bir şey yaparsanız satın alırım
200x200 mm ile 1500x4000 arasında elektro manyetik tabla üretimi yaptık. 16 yıllık işletmeyiz ve 11 yıldır üretim yapıyoruz. %100 kendi üretimimiz olan ürünlerimizi toplamda 2000'den fazla firmaya 2500 adetten fazla ürün satışı gerçekleştirdik.

1 kutupta 550 kg-f gücünde çekim yapar. İyi bir teknik servis imkanımız vardır. Ürün kullanımı ya da karşılaşacağınız sorunlarda hemen sorun giderecek tecrübede personellerimiz var.

Özel mesaj ile iletişim bilgilerimizi iletiyorum. Bilgi ya da fiyat teklifi almak için ulaşırsanız görüşme sağlarız Özgür bey.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri