Cartel Klima f5 Arızası Veriyor

cansogutma

Üye
arkadaşlar cartel klimada sıkıntı yaşıyorum f5 arızası veriyor dış ünüteyi yıkadım ama yine aynıarızayı veriyor konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşalım saygılar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhaba arkadaşım..

yaptığınız bir yanlışı dile getirmek istiyorum..bildiğiniz gibi cartel klima çin üretimi ve değişik çin şirketlerinin üretimiyle türkiyeye girmiştir.siz arıza kodunu elbetteki okuyun,ama önemli olan bir sogutmacı ve klimacının arıza tespiti için yapması gerekenler vardır,pens ampermetre ile voltajı ve akımı ölçmek,monometre ile gaz basınçlarını ölçmek,dış ve iç fanların çalışıp çalışmadığını kontrol etmek,filtre ve iç ünite evaparatörünün tıkalı olup olmadığı,dış ünite kondanserinin tıkalı olup olmadığı,cihaz etrafında yeterli hava akışı olup olmadığını kontrol etmek,eminimki bunlardan bir tanesinde aradığın cevap vardır,kolay gelsin....

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri