Bu kartı bilen var mı aramızda.

askinaslan

Katılımcı Üye
Bir cnc tornada kullanılmış. Alacağım adam mekatron cnc diye bir yer söyledi. Bilgisayar yok sistemde. Yeniden kurulum yapacağım için port pin kodları vs. Hepsi lazım.
IMG-20180204-WA0001.jpg

Abi en altta kartın ucunda internet adresi var oradan ulaşabilirsin zannımca sanırsam galiba :)

Abi en altta kartın ucunda internet adresi var oradan ulaşabilirsin zannımca sanırsam galiba :)
Faruk makine daha yeni geldi garaja indirdim. Cnc torna bu spindel 1.5 kw servo x ekseni encoderli step z ekseni 2.2 nm normal step. Şimdi okuyabildim tam ismini sitenin bir girip bakayım.

Faruk makine daha yeni geldi garaja indirdim. Cnc torna bu spindel 1.5 kw servo x ekseni encoderli step z ekseni 2.2 nm normal step. Şimdi okuyabildim tam ismini sitenin bir girip bakayım.
Nasıl yapmışlar yaaa kırma olmuş tam

Bit tutam servo bir tutam enkoderli step biraz da normal step. Harmanlayıp 200 derecede yarım saat fırına veriyosss :D :D

Kartın üzerindeki entegrelerin dosyalrını incelersen yapıyı birazda olsa anlaöa imkanın olur...

Benim gibi elektronik yoksunu nasiii yapsın ha o dediğini.
Kesin bende anlamam ama sen yinede yazıların net okunduğu resimler yükle boyutu çok gelirse, zipleyip bir paylaşım siresine yükle hep bir elden indirip bakalım. Sende soket kablo vs. el-göz yordamı ile nereye bağlanmış-girmiş-çıkmış bi not defteri yap, ''olursa olur olmazsa 2 köprünüz olur'' demiş bir engin adam.

Davut abi artık bize el atamaz sanıyorum.:(

Mithat Paşa Cad. 116/20 Çakmak
Ümraniye - İstanbul - Türkiye
ilgili.png
Davut Alkan
telefon.png
+90 (216) 523 69 21
email1.png
faks.png
+90 (216) 523 69 11
web1.png
http://www.mechatronelectronic.com