Bu da benim AMPLİFİKATÖR

senin amfinin daha iyi olması normal seri ürtim için kaliteden feda ediyor o şirketler sen kaliteden feda etmedin ellerine,yüreğine sağlık.

Abi kutuya 843 TL diyor bu firma

senin amfinin daha iyi olması normal seri ürtim için kaliteden feda ediyor o şirketler sen kaliteden feda etmedin ellerine,yüreğine sağlık.
İyi kalite üretimlerde kaliteden fedakarlık yapılmaz.
Ama bu cihazları da böbrek dalak ne varsa satsan alamazsın.
Abi kutuya 843 TL diyor bu firma
Ucuzlatmışlar.
Birkaç hafta önce baktığımda 950 lira falan gibi idi kdv siz.
Üstelik HAM kutu işine yaramaz. Takribi bi 1000TL gibi de CNC kesimleri için vermelisin

Kutu için çözüm bakayim. Senin technics mod gibi.

Onursal Hocam linkini verdiğiniz site tehlikeli bilginiz olsun. Siteye giriş yaptıysanız sizin PC ye yükleme yapılmış olabilir. Muhtemelen Reklam veya içerik toplama programı.

Aşşşaaa kalır yanida yok yani bunun.
Valla ben kutu için bile o parayı verirdim.
Ancak bu modellerde selektör switchleri özel olduğu için haricen selektör kartı yapılması gerekiyor. Bu da haliyle özel bir kart maliyeti demektir.
Son kalan LM3915 lerimi böyle bir projede kullanabilirim DIN PPM için.
Birkaç hafta önce bir arkadaşıma modifiye ampli için 5000TL fiyat vermiştim.
Sonra @ozgurece35 ile telefonda konuşurken kabaca bi hesap yaptım aynı malzemeleri piyasadan temin etsem 7000TL yi bile geçiyo
Allahtan arkadaşa sahibinden de bir ampli önermiştim de onu satın almıştı.
Onursal Hocam linkini verdiğiniz site tehlikeli bilginiz olsun. Siteye giriş yaptıysanız sizin PC ye yükleme yapılmış olabilir. Muhtemelen Reklam veya içerik toplama programı.
Yoh benim PC linux ve güvenlik duvarı bulunuyor.
Zaten giriş yapmamıştım.

Arkadaşlar Anfi güç beslemesi için istenilen çıkış voltajlarında trafo sarımı ve her türlü arızalı yanmış trafolarıda tamir ediyorlar. Yapılamaz onarılamaz dediğiniz yanmış trafoları yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…