Bldc motor

Azat5151

Üye
Benim elektrik moped in motoru yandı bldc motor yeniden sarımı yapilda ancak şimdi aküler 13.50 volt olmasına ragmen 10 km gitmeden bitiyor normalde 60 volt 5 akü ile çalışıyor du şu an 6 akü taktım 15 km zor gidiyor bu motorun geren voltajını nasıl öğrenebilirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Benim elektrik moped in motoru yandı bldc motor yeniden sarımı yapilda ancak şimdi aküler 13.50 volt olmasına ragmen 10 km gitmeden bitiyor normalde 60 volt 5 akü ile çalışıyor du şu an 6 akü taktım 15 km zor gidiyor bu motorun geren voltajını nasıl öğrenebilirim

Motor sarımı aynı şartlarda yapıldımı ?
Motor ölçümü yapılımı ?
Aynı şartlarda bu motor yerine takıldı test yapıldı mı ?
Test yapıldı ise sorun varsa suçlu sarım motor .

5 akü ise elektronik kısımda herhangi bir revizyon yapmadan 6 akü (72 volt) yapmanın mantığı nedir? Aküler kapasitelerini kaybetmiş olabilir? Ya da sarım bire bir aynı yapılmamıştır. Bu tür motorların uzmanı bobinajcılar daha net bir açıklama yapabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri