Bir Elektrik Mühendisinin Doküman Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar vakit darlığından zaman ayıramıyorum. Ama 1-2 hafta içinde tekrar yüklemeye çalışacağım.

Merhaba değerli vaktini ayırıp belgeleri paylaşıp "bilgi paylaştıkça çoğalır" dediğin için "eline ve yüreğine sağlık! Fakat " En Kolay Step Motor Programlama Kitabı " pdf olarak kaydetmiş olduğun kitap şifre istiyor..... yardımlarını bekliyorum. Saygılarımla

bölüm 6 ile ilgili sorunum çözüldü.. Ücretsiz indirdiğim için beklenen süre gelmeden denemişim. Tekrar elinize ve yüreğinize sağlık... Şifre konusundaki yardımı halen bekliyorum. Saygılarımla Özkan

Kardeşim belgelerin çoğu öğrenciliğimden kalma, dosya isminde falan şifre yoksa ayrı bir yerde şifre tutmuyorum. Kusura bakma

hocam öncelikle eline saglık güzel olmuş benim bir asekron motorum var invertörden kontrol ediyorum motorun tam devrini verince normal çalışıyor ama invertörde devrini düşürünce yarım saat sonra felan motor ısınıp termimigi attırıyor hocam arıza nerededir bilgi verirmisiniz

öncelikle bu paylaşim için tşk ler fakat indirilmiyor başka bir site çıkıyor....

Usta,
İndirmeye beceremiyorum desem ayıp eder miyim.?
Yada inmiyor nedendir acaba diye sorsam.?
Slower download a basıyorum bir reklam sitesi açılıyor sonra hiçbir şey olmuyor tekrardan ne kadar basarsam basayım.
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Geri