Binaya kamera sistemi tavsiyesi ve tekliflerinizi bekliyorum

EcheLoN_

Üye
özellikle forumda bu konu hakkında tecrubeli kişiler, kurulumcular mevcut, bunun için bu forumdan teklif alayım dedim, fiyat performans olarak iyi bir sistem olsun istiyorum

ortalama 6 kameralı bir sistem olacak...

avenir ve yoko iyibir marka incelediğim kadarıyla,

arkadaşlar şu sistem nasıldır sizce

avenir av-680 2 adet
avenir av-530 5 adet
avenir av-8520 dome kamera
DREAM PLACE 8ch dvr cihazı.

av-680 ni ışık kaynağı uzak olan bir yere konumlandıracağım, ayrıca av-530 hakkında görüş istiyorum,

bence hiç iyi bir sistem değil avenir bildiğim kadarı ile 3.sınıf bir ürün..
muhtemelende kimse oyuzden yorum yapmamıstır.

o zaman şöyle söyleyeyim, bütçe 2500 - 3000 tl ve 8 kameralı bir sistem yapılacak, apartmanın önünde sokak lambası ve aydınlatmalar mevcut, sadece fiyat performans olarak iyi bir sistem yapmak istiyorum.

bu sistemi de oluştururken internetteki fiyatları baz alınca ancak bu kadar oluyor, internet fiyatları abartılı, ama telefon edince gayet uygun fiyat veriyorlar. bende isterim cnb, bullwark yada vguard kamera ama firmalar tuttura bildigine yazıyor.

Son düzenleme:
ayrıca bu ürünler ankara şartlarına göre soğukta çalışır mı -15 -20 milsal

3wave iyimidir burda bu markayı öneren arkadaşlar vardı, hadi bakalım önerilerinizi bekliyorum.
internetten baktığıma göre çoğu modellerin tvlları düşük, görüş mesafeside 30 mt kadar diyor

AVC- 462ZAP
WLV-4293

BUNLAR İYİ MİDİR BAŞKA TAVSİYENİZ VARMI, dvr cihazları nasıl

arkadasım su an balitech 6150 var 650tvl 200mt görüş mesafesi sistem güzel fiyatıda cok cok uygun bence kacırma daha 2 gün önce kurdum görüntü mükemmel :)

balitech -> 200m görüş mesafesi -> uygun fiyat ! bu kelimelerin yanyana gelmesi yanlış bence.

200m görüş mesafeli kameramı olur.
oldu diyelim uygun fiyatmı olur, en az 5000 dolar

büyük bir olasılıkla eds'nin getirdiği 3wave sistemi tercih edicez gibi,

3wave AVC- 462ZAP 8 adet 1/3 ccds SONY Effio DSP 600TVL 25 METRE GECE GÖRÜŞ
3wave DR-083 DVR 8 kanal görüntü 4 kanal ses.

kameranın SONY Effio DSP özelliği var, galiba renk patlamalarını önlüyor, ayrıca hiç olmazsa 25 metre gibi abartısız gerçek bir değer yazılı IP67 koruma sınıfı ve -20 derecede çalışıyor...

buda farklı markaya ait aynı ürünün görüntüsü
http://www.youtube.com/watch?v=skP-GRS9DBc
http://www.youtube.com/watch?v=IDxNQjExb5A

buda SONY Effio DSP
http://www.youtube.com/watch?v=KoimJChC5gA

Son düzenleme:
o zaman şöyle söyleyeyim, bütçe 2500 - 3000 tl ve 8 kameralı bir sistem yapılacak, apartmanın önünde sokak lambası ve aydınlatmalar mevcut, sadece fiyat performans olarak iyi bir sistem yapmak istiyorum.

bu sistemi de oluştururken internetteki fiyatları baz alınca ancak bu kadar oluyor, internet fiyatları abartılı, ama telefon edince gayet uygun fiyat veriyorlar. bende isterim cnb, bullwark yada vguard kamera ama firmalar tuttura bildigine yazıyor.
Sayın Echelon 2500 ve 3000 tl aralarında butce vererek bu işi yaptırmanızın uygun olacagını dusunmuyorum(bence) karsınızdaki firmada size 1500 tl lik bir sistemi 3000 liraya satabilir,ben yapmanız gereken uygulama yapacagınız mesken'e yakın bolgede'ki bir kac firmadan fiyat teklifi ve demo talebinde bulunun akabinde bu uygulamayı yaptırın firmanın size yakın olması cok buyuk bir avantaj sağlayacaktır.En cok dikkat etmeniz gereken husus bu noktada kablolamadı 2+1 ve 4+1 tarzı cctv kabloları kullandırmaz iseniz veya kullanılan kabloda tse sartını kesinlikle arayınız,sonrası montajcı arkadasın tavsiyesine kalmış
illede burda bir fiyat almam lazım diyorsanız
6 kamera kanal dvr kablolama vb hersey dahil 5000 usd marka yok ......

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri