Binaya kamera sistemi tavsiyesi ve tekliflerinizi bekliyorum

200mt kameramı olur olur arkadasım bl6150 650tvl ve fiyatı su an bayi olarak 99usd+ kdv

neden güvenlik sistemi dendiginde 100% 300kar marjı hesaplanıyor yada baska markalar kötüleniyor anlamadım arkadasın istedigi sistem su an rahat 2000tl ye kurulur lütfen havada ucmıyalım arkadaslar . vestel ve arcelikte sonradan bilgisayar marka üretti ve cok kişi kullanıyor ucuz illaki kötü olacak degil

neden güvenlik sistemi dendiginde 100% 300kar marjı hesaplanıyor yada baska markalar kötüleniyor anlamadım arkadasın istedigi sistem su an rahat 2000tl ye kurulur lütfen havada ucmıyalım arkadaslar . vestel ve arcelikte sonradan bilgisayar marka üretti ve cok kişi kullanıyor ucuz illaki kötü olacak degil
erenoglu arkadasım ben arkadas varsayım olarak yazdım tabıkı yuksek bır fıyat ama dar bir butce mevcut sonucta bu işi için bir kez harcama yapabilirler ve servis konusuda cok onemli bir husus...

var arkadasım BL6150 650 tvl 5000 degil sadece 99usd kampanyası varmıs ben kullandım gayet güzel ve kaliteli .
anlamadıgım bir sey var neden herkes bir ürünü kötülemeye calisiyor surda bir ürün arızalı cıkabilir vs arkadaşın kurmak istedigi sistem 200tl ye biter bence illaki 100% 300 lerde kar marjımı hesaplıyorsunuz :) biraz reel olalım arkadaslar

erenoglu arkadasım ben arkadas varsayım olarak yazdım tabıkı yuksek bır fıyat ama dar bir butce mevcut sonucta bu işi için bir kez harcama yapabilirler ve servis konusuda cok onemli bir husus...
servis konusunda gayet memnunum 2004den beri aynı şirketle çalışıyorum .

fiyat konusunda özür dilerim ama yazma geregi duydum

servis konusunda gayet memnunum 2004den beri aynı şirketle çalışıyorum .
ne kadar guzel bır durum bakın 2004 yılından beri aynı firma ile calısıyorsunuz umarım hizmet alacak olan echelon nickli arkadas ta boyle bir firma bulur kendine :)

su an bir apartmana 6 adet li kamera sistemi takmam gerekiyor senin dedigin 2000 tl nin icinde bir kablo masrafını kabloyu koyacagın kanalı bu kabloların motajı icin harcıcagin emek ve masrafı hesapla Bakım kurtarabiliyonmu işin yarısı da yaptığın işe estetik vermek hiç de ucuz degil kullanacagin kameraların kalitesini sormuyorum bazıları yazıyor ucuz kamera niye kötü olsun diye kardesim elektronikte kullandıgın devreden kutunun dıs kısmındaki plastige metala kadar hersey kalite kalite üretilir hurda demirden üretim farklı fiyat cevher den elde edilen demirden yapılan metal farklı fiyattır çünkü dayanıklıklarının sürelerini değiştirir.

arkadaşlar burada ankara piyasası ve realite dediğimiz bir şey var, konya sokak'a gitsem şimdi çoğu JMK diye bir marka satıyor, ayrıca dükkanda kamera bulmak imkansız tüm uydu işi yapanlar kamera işi yapıyor. hangi firmaya telefon edip fiyat alsam. kesin bir 2500 lira fiyat biçiyor. sattıkları mal eğer fazla sorun çıkarmıyorsa onlar için en kral ürün o, teknik bilgiden yoksun sadece, net gösteriyormu diye sorduğunuzda? abi bu kamerayı heryere kuruyoruz, görüntü süper abi diyor.

satacakları sistemde de kesin bir neutron dvr kullancaklar oda ucuz zaten.
kaliteli diye CNB yi aradım oda kamerasını 250$ liste fiyatından yazıyor, 5400 lira civarı tutuyor.
kimse bu işi uygun fiyattan satayımda müşteriyi memnun edeyim demiyor. biliyorum %100 kar koyuyorlar, en az 1000 lira bi işçilik alıyorlar.

sonuç bu 3wave sistemi 2000 lira civarına alınabiliyormu? üsteki arkadaşlar öğle yazmışlar.

ayrıca madem fiyatlar konusunda bilgilisiniz o zaman, kaliteli bir marka yada model ismi verinde, o markaya yoğunlaşıyım, bu fiyat katagorisinde

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri