Binaya kamera sistemi tavsiyesi ve tekliflerinizi bekliyorum

elegance sn500 bundan daha ii değilmi fiyat olarakta daha ucuz sadece aydınlatması 40 mt kadar

elegance hc 502s kamera bu kamera gece görüşünün ustasıdır kalitesi mükemmeldir.Görüntülerde parazit olmasını istemiyorsanız f composite kablo kullanmanızı tavsiye ederim. BNC lerde vidalı yerine çakma kullanılması lazım ve mesafeler 100 m üzeri ise 220 V ile çalıştırılmalıdır.Aksi taktirde parazitlenme yapabilir.bu saydıklarım yapılırsa işlem 10 numara olur.Ve bana sorarsanız balitech'in yanından bile geçmeyin sistemi berbat etmeyin.

http://www.oncuguvenlik.com.tr/b2b/images/hc502s_b.jpg
haklı olabilirsin arkadasım 350mt mesafeden merkez besleme ile net görüntü aldım ve ne parazitlenme nede görüntükaybı yasadım 4 senedir hatasız balitech ürünleri ile 15 kamrea ve bir speed dome simdi 2 .ci etap kuruyorum yine balitech ile :) burda herkes kullandıgı ürünü anlatsa ne güzel olur elgance marka sizce güzel olabilir ama ben sorun yasadım dvr kayıt cihazında ve kameralarında sökmek zorunda kaldım jmk yada opax desen eyvallah derdim

arkadaşlar burada ankara piyasası ve realite dediğimiz bir şey var, konya sokak'a gitsem şimdi çoğu JMK diye bir marka satıyor, ayrıca dükkanda kamera bulmak imkansız tüm uydu işi yapanlar kamera işi yapıyor. hangi firmaya telefon edip fiyat alsam. kesin bir 2500 lira fiyat biçiyor. sattıkları mal eğer fazla sorun çıkarmıyorsa onlar için en kral ürün o, teknik bilgiden yoksun sadece, net gösteriyormu diye sorduğunuzda? abi bu kamerayı heryere kuruyoruz, görüntü süper abi diyor.

satacakları sistemde de kesin bir neutron dvr kullancaklar oda ucuz zaten.
kaliteli diye CNB yi aradım oda kamerasını 250$ liste fiyatından yazıyor, 5400 lira civarı tutuyor.
kimse bu işi uygun fiyattan satayımda müşteriyi memnun edeyim demiyor. biliyorum %100 kar koyuyorlar, en az 1000 lira bi işçilik alıyorlar.

sonuç bu 3wave sistemi 2000 lira civarına alınabiliyormu? üsteki arkadaşlar öğle yazmışlar.

ayrıca madem fiyatlar konusunda bilgilisiniz o zaman, kaliteli bir marka yada model ismi verinde, o markaya yoğunlaşıyım, bu fiyat katagorisinde

1500 TL ye kuralım sistemi kalitesi çok mükemmel olmaz iş görür 2 yıl da garanti yok çok kaliteli bir şeyler isterim dersen zaten sadece kayıt cihazı 2250 TL den başlıyor

konu artık eski arkadaşlar ben yaptırdım sistemi, 7x geg 6049_a dış mekan kamera, jmk 759z dome kamera, neutron tr08c li sistem yaptırmdım.

konu artık eski arkadaşlar ben yaptırdım sistemi, 7x geg 6049_a dış mekan kamera, jmk 759z dome kamera, neutron tr08c li sistem yaptırmdım.

Merhabalar Echelon hocam,

Kamera sistemini hangi firmaya yaptirdiniz? Iletisim bilgilerini ozelden paylasabilir misiniz?? Binamiz Ankara'da Etimesgut'ta.

Saygilar
PS ozel mesaj hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum

Merhabalar Echelon hocam,

Kamera sistemini hangi firmaya yaptirdiniz? Iletisim bilgilerini ozelden paylasabilir misiniz?? Binamiz Ankara'da Etimesgut'ta.

Saygilar
PS ozel mesaj hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum

ankara sunay güvenlik e yaptırmıştım. size dvr cihazını elegance almanızı öneririm.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri