Beko 3503 PY Su sorunu

ulas09

Üye
Merhaba arkadaşlar beko 3503 py bulasik makinem var 2 gün önce alt taraftan su sizdirdi açıp baktım hortumlarda bir tikaniklık yok neyse kapadim sonra tekrar çalıştırdim çalıştı yikadi ama bugun yine alttan su sizdirdi izlemeye aldım bu sefer de su alıyor ve su almayi kesmiyor ve ilerlemiyor bende programlayicindandir diye düşündüm sizce sorun nedir ? Elektronik kart mi programlayici mi ? Yada başka bir problem ?

Son düzenleme:
altta prostat dedikleri parçaya giriyor suyun miktarını kontrol eder al saça bağlı.

altta prostat dedikleri parçaya giriyor suyun miktarını kontrol eder al saça bağlı.
20180930_165523.jpg
20180930_165510.jpg
20180930_165530.jpg

Prostat dediğin şey hangi resimdeki ayrıca buyuk olan da parçalandı insallah odur yoksa başka bi masraf daha çıktı. Ayrıca parçalanan parçanın ismi nedir ?

Yardim lütfen

Son düzenleme:
onu nasıl paraladın o saca bağlı olmalıydı o plastik bou ona giriyor...

onu nasıl paraladın o saca bağlı olmalıydı o plastik bou ona giriyor...
Saçdan çıkardım ıslak olduğu için direk düştü su şamandrasiymiş prosestat diğeri prosestatın alttaki siyah yeri çıkmış galiba hava alıyor o sorun yaratıyor 2sini degistirmek gerekiyor galiba ?

değiştir o zaman ama bir uzmandan yardım al bakimci nickli usta vardı o işi biliyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri