Baskı devre 10x10 14W

Arkadaşlar bi ricam olcak bu devreyi 10x10 sıgcak şekilde dizayn edip baskı devresini cıkarabilirmsniz ben sıgdıramadım 10x10 anfi devresi teşekkürler herkeze kolay gelsin

Arkadaşlar bi ricam olcak bu devreyi 10x10 sıgcak şekilde dizayn edip baskı devresini cıkarabilirmsniz ben sıgdıramadım 10x10 anfi devresi teşekkürler herkeze kolay gelsin
İlk önce bizimle cizipte istediğiniz ölçülere sığdıramadığınız anfinin baskı devresini paylaşabilirmisiniz.

Ama daha önce yapılmış bişi stereo ses sistemi eskiden yaptıgımız radyonun hoparlör cıkıslarını baglıcaz

Ama daha önce yapılmış bişi stereo ses sistemi eskiden yaptıgımız radyonun hoparlör cıkıslarını baglıcaz

Açık konuşmak gerekirse benim şu anki iş yüküm o kadar fazlaki anfiyi çizmem imkansız. Kafam biraz daha rahat olsa plaketi çizmem 1 gün sürer de. Ama malesef.:(:(

Önemli Degil Teşekkür ederm Bu bask ıdevreyi anlamaya calısıorm müsait olan arkadaşlar zahmet olmazsa cizebilirse cok makbule gecer teşekkür ederm

Önemli Degil Teşekkür ederm Bu bask ıdevreyi anlamaya calısıorm müsait olan arkadaşlar zahmet olmazsa cizebilirse cok makbule gecer teşekkür ederm

Anlamaya çalışıyorum derken? Son derece basit bir opamp ile yapılmış dip gürültüsü fazla olan bir anfi.

hayır bunun tersini almam gerekiyo 10x10 plakete sıgdırmam lazım ses girişlerini nasıl birleştiricegimi anlayamadım birde :S

tüm elemanlar aynı evet aynı devre bunu bi basit bi resimle anlatabilirmsn birde potu bulamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayır bunun tersini almam gerekiyo 10x10 plakete sıgdırmam lazım ses girişlerini nasıl birleştiricegimi anlayamadım birde :S

tüm elemanlar aynı evet aynı devre bunu bi basit bi resimle anlatabilirmsn birde potu bulamadım

İlk önce şu uyarıyı yapayım. Arka arkaya mesaj atmak forum kurallarımız gereğince yasaktır. Mesaj üzerindeki herhangi bir düzeltmeyi düzelt butonuyla yapabilirsiniz.

Gelelim sorularınıza. Ses sinyal girişi yazan yerden giriş yapılacak. ancak bu devre anladığım kadarıyla mono sinyal ile her iki anfi ayrı ayrı sürülerek ses elde edilmiş. yani her iki hoparlarden de aynı ses çıkıyor. Ses ayar pot larına gelince de POT1 ve POT2 zaten devrede yazıyor.

Bence devreyi sakince bir kez daha incelemeniz. Bütün sorularınızın cevaplarını benim yolladığım PDF dosyasından da faydalanarak bulabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular

Geri