Aydınlatma Otomasyonu

aydınlatma sistemleri ile ilgili wago nun plc yazılımında si hazır gömülü dali uygulaması için kontrol blokları var .aydınlatma işi için plc kullanıcaksanız wago yu öneririm.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bilgilerinizi paylaşma isteğiniz çok hoş bir davranış.teşekkürler.

arkadaşlar Knx haberleşmesi ile ilgili araştırma yaptım fakat bu konuda pek bir bilgi bulamadım.
Piyasada bulunan çeviricileri kullanarak nasıl haberleşebilirim ? mesela RS232 veya USB inteface kullanarak bir modulun cıkısını acıp kapatmak veya DIM modullerine değer gondermeyi nasıl yapabilirim ?

Sizler üretin bizlerde kullanalım. Emin ABB de bu sisteme mükemmel cihazlar çıkarmıyor zaten onların da çok sıkıntıları oluyo. En son STEINEL e ait hareket sensörleri kullandık alan baya büyüktü. Ürün fena değil ama problemleri vardı. Bunun gibi hergün yeni bir ürün çıkartıyo firmalar. ve bu ürünler direkt instabus destekli. Merak ettim siz ne tip bi ürün gamına hitab etmeyi düşünüyordunuz.

selamlar .elimizde spor salonu yapım işi var.spor salonunun ayınlatması aydınlatma otomasyonu ile yapılacak fakat projesi yok.ayınlatma otomasyonunun yapımı bana ne kadar fiyata mal olur. bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum

vestel uzaktan klima kontrolu yaptı mesajla veya aramayla bu vestelın yaptığı cihaz sadece klimayı kontrol edıyor 16 değişik cihazı bunlar buzdolabı olur derın dondurucu olur aydınlatma olur akla gelebılecek evdekı tum sistemler bunları kontrol etmek ıstermısınız gsm modul + RF alıcı verıcılerle kablosuz

Akilli ev sistemi ile evin herseyini kontrol edebilirsiniz, aydinlatma, isitma, havalandirma, guvenlik tesisati, kamera tesisati, sistemi web'e baglayarak evde yokken evin icini web'den izlemeniz, hatta bir isigi yanar vaziyette unutmussaniz onu uzaktan kapatmaniz bile mumkun. otomasyonun tablet PC'sini web browser olarak kullanabilip netten istediginiz yere erisebilir, yemek siparislerinizi yapabilirsiniz...vsvsvs

Bu ürünle ilgili bilgi var mı?(Net'ten bakıyım,bende!)

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,950
Son üye
Krşt.alg

Yeni konular

Geri