Aydınlatma Otomasyonu

ekol_force

Üye
Merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır akıllı ev bina sistemleri ile ilgili çalışmalar yapıyorum sertifikam var birçok proje yaptım çalıştırdım aydınlatma merkezi ışık kontrolü panjur sistemleri dimleme gibi işler yaptım ısıtma ve soğutma projelerini yeni yeni yapıyorum faydam olabilecek veya karşılıklı fikir alışverişi yapmak isteyen arkadaşlar varsa yardımlaşabiliriz Herkese iyi çalışmalar :cool:

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sağol olun bu düşüncen için önemli bir konu olursa yazlım

slm ben plc ile akıllı ev otomosyonu yapmak istiyorum bu benım bıtırme tezım olacak bahçe kapısını,aydınlatma,sıcaklık kontrolu,perdeler ve hırsız alarmını plc ıle çalıştırmak istiyorum.bu konuda bana yardım edersenız cok sevinirim.

arkadaşlar bende bulundugum şirkette akıllı ev sistemlarine başlıcam detaylı yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim

Umarım birlikte calısma imkanımız olur ihtiyac halinde size mutlaka ulasırım.

Selamlar.

bu konu herkesin ilgisini çekiyor önemli olan ayrıntılı bilgi bulabilmek

ahh ahh bende istiyorum evime bunlardaan

arkadaslar hocamız ize ödev verdi tam olarak akıllı ev sisteminde neler bulunur onu bilen varmı yazabilir mi_?

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri