Arçelik 5060 Ar 5040 Ar 5056 Bk 9052 NF Serisi Arıza Kodları!

5050 bi dolap var ama ekranda hic bi sey yok ne yapabilirim acil yardim

dolapta s5 hatası veriyordu
resetledim kart üzerindeki soğuk leğimleri tazeledim dolap şu anda çalışıyor yardımlarınız için teşekkürler

Arçelik 5060 No Frost Arızası ust bölme bir muttet soguttuktan sonra sogutme geri duşuyor am alt bölmede sogutma normel seyirde devam ediyor letlere göre söyluyorum bu dolabın sorunu nedir sizce tşkler,

merhaba forumunuza yeni üye oldm buzdolabım 5050 yada 5056 modeli 10 yılı aşkındır bizde sorunum şu sürekli çalışıyor ve defrost yapıyormuş gibi alt bölme ledleri uyarı veriyor geçen gün çekip 24 saatte bekledik ama düzelmedi servis motor fan ve kartın değişmesi gerektiğini söyledi ve 500 küsür fiyat çıkardı verdiğiniz ekteki test moduna aldım ve ilk önce sadece ünlem ve d1 ledi yandı sonra fişi çekip tekrardan taktım dondurucu bölmesi full yanıyor soğutucu bölmeside alttan s5e kadar yanıp söndü sonra sürekli yandı şimdi buzdolabımızdaki sorun nedir yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

! hatası veriyor ise servise danışmanız lazım
servis geldi ağrızza için ve üstteki kart motor fanın değişmesi gerekiyor dedi 550 tl sadece parça parası istedi açıkcası fiyat olarak çok fazla geldi birde test moduna alıp çıktıktan sonra bir iki saat buzdolabı hiç sorunsuz çalışıyor bu ! işareti hatası nedir kendim tamir etmek istiyorum

buzdolabınızda gaz kaçağı var yapan arkadaş kaynakları düzgün yapamamıştır veya servis borusuna sibop taktıysa onu iptal ettir

''[kanyak bey özür dilerim rahatsız ediyorum ama bir problem var arçelik 5060 nf buzdolabı elektrik kesilince veya fiş çekilince tekrar elektrik geldiğinde veya fiş takıldığında buzdolabı bölme veya diğer tuşlardan birine bir defa basmadan çalışmıyor bu bir sorun mu yoksa yapısımı böyle eğer sorunsa sorunun nedenini ve çözümünü biliyorsanız iletebilirmisiniz
teşekkür eder iyi geceler sunarım.]''

abi benim sana tavsiyem bence dolabı öyle kullan çünkü servis işine gelirse motor değiştirir veya kartı değiştirir masrafa girmek istemiyorsan öyle kullan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri