Arçelik 3650 OÇM hakkında

kemaltokur

Üye
arkadaşlar 3650 makine çalışmıyor kapı kilidinin soketini direk bağlayınca çalışıyor,yeni kilit taktığımda çalışmıyor.böyle bişey başına gelen olldumu?

kanyak

Uzman Üye
kapı kilidine geçen kapak açma telini çıkarıp deneyin tel gerdiriyor olabilir-
arızalı kapı kilidinden dolayıo program cihazının baskılı devre yolları yanmış olabilir program cihazını söktüğünüzde görebilirsiniz

Konu Sah
K

kemaltokur

Üye
ustam tamamdır dediğin gibi beyinde yollar yanmış,hallettim saat gibi.teşekkürler

Merhabalar , Arçelik 3650 m çamaşır makinesi ısıtma yapmıyor. Rezistansı direkledim rezistansda problem yok derece ayarlayıcı değiştirdim onda da problem yok . bu makineler hem beyinli hem kartlı . Beyinide değiştirdim beyindede problem yok . kartı söktüm baktım kartda bariz görünen bir problem yok . Elimde yeni kart yok. çok da değişik bir kartı var zaten . küçük bir kart. Arızası ne olabilir ? yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

bakımcıı

Usta Üye
Merhabalar , Arçelik 3650 m çamaşır makinesi ısıtma yapmıyor. Rezistansı direkledim rezistansda problem yok derece ayarlayıcı değiştirdim onda da problem yok . bu makineler hem beyinli hem kartlı . Beyinide değiştirdim beyindede problem yok . kartı söktüm baktım kartda bariz görünen bir problem yok . Elimde yeni kart yok. çok da değişik bir kartı var zaten . küçük bir kart. Arızası ne olabilir ? yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler
kartla hiç alakası yok.termostatı kontrol ediniz.kabloları kontrol ediniz.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim , kontrol edip döneceğim iyi günler.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,518
Kullanıcılar
392,213
Son üye
audiobahn

Yeni konular