Ankastre ocak sizce hangisi ???

1N4007

Üye
merhaba arkadaşlar evdeki mevcut ankastre ocak çok sıkıntı çıkarıyor 4 gözden sadece 2 si yanıyor çok dandik bişey. annecime yeni bir ankastre ocak almayı düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz marka model varmıdır acaba ? İnternetten araştırdım luxel ve emşnçelik markalarına baktım şikayet var.com da ocak konusunda baya bir şikayet var kumtel biraz iyi gibi acaba uygun fiyatlı ne alınabilir ?

Bilmiyorum yeriniz uygun mu ancak eğer yer müsaitse kapağı olan bir ocak almanızı öneririm. Kapak olmayınca yağ vs. arkadaki duvara sıcrıyor bunu önlemek için ekstra uğraşabilirsiniz. Kapağı temizlemek daha kolay.

yerimiz akstre ocak yeri

yerimiz akstre ocak yeri
Yani kapağın açılabileceği kadar yükseklik var ve kapak açılınca arkasında dayanabileceği bir duvar varsa tamamdır. Ben kapaksız almıştım pişman oldum. Marka olarak bosch öneririm fakat bosch ta kapaklı model var mı bilmiyorum. Birde ocak düğmelerinin altında conta vb. bir yapının olması da önemli temizlerken düğmelerin alt kısımlarından pislik, su ocağın içine girebiliyor. Annenizi yormayın yani alırken biraz dikkat edip gerekirse birazcık daha fazla harcayıp güzel bir seçim yapmaya çalışın.

Varmış : http://www.tekcarsi.com/bosch-ngu2125dt

Son düzenleme:
kapaklı isterler mi bilmiyorum ? iyi bişey almak bende isterm araştırıyrum. bosch da sadece ankastre ocak satıyorlar mı acaba ???

kapaklı isterler mi bilmiyorum ? iyi bişey almak bende isterm araştırıyrum. bosch da sadece ankastre ocak satıyorlar mı acaba ???
Siz ankastre mi arıyorsunuz yoksa set üstü mü? Verdiğiniz linkteki ürün set üstü çünkü.. Ankastrede kapak olmaz zaten hiç görmedim. Ankastre ocak koyabilmeniz için ocağı yerleştireceğiniz tezgahta ankastrenin oturacağı bir alan olması gerekiyor. Eğer yoksa tezgahı kesmeniz gerekir.

Siz ankastre mi arıyorsunuz yoksa set üstü mü? Verdiğiniz linkteki ürün set üstü çünkü.. Ankastrede kapak olmaz zaten hiç görmedim. Ankastre ocak koyabilmeniz için ocağı yerleştireceğiniz tezgahta ankastrenin oturacağı bir alan olması gerekiyor. Eğer yoksa tezgahı kesmeniz gerekir.

tabiki ankastre arıyorum yerimiz ankastre ocak yeri.
verdiğim link set üstü ocak mı ben onu ankastre saıyordum ???

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri