ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

Yeriniz nerede?Bu ABB sürücüler bana da karışık geliyor ama artık uğraşa uğraşa çözdüm bunları eğer bana yakınsanız yardımcı olmaya çalışayım ben kocaeli körfez değim.
Cevabı bu kadar geç yazdım çünkü 2 gündür Tokat Turhal da bir mermer makinesine servise gittim bilgisayara giremedim buyüzden

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hocam surucuye hakım degılım ve devreye almamız gerekıyor
Ve sıkıntılı bır durum oldu
Aanalog gırısten hızını kontrol etmek ıstıyoruz ve
termınalden ılerı gerı bır adet arıza cıkısı
ama parametrelrını bır turlu ayarlayamadık .
fabrıka ayarlarına almaya calıstık sımdıde gırıs gerılımı dusuk haatsı verıyor
belkıde baska bısey çç durum bundan ıbaret
hocam merhaba eğer devreye alma işlemi devam ediyorsa yardımcı olabiliriz. eğer ki istanbul çevresinde iseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Arkadaşlar ABB marka İnverterler hakkında sorularınız olur ise elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam elimde acs355 surucu varda ben bunu panelden degilde panonun kapagindan start stop butonu takmak istiyorum nasil bir baglanti ve parametre ayarlari yapmam gerekiyor.tesekkurler kolay gelsin

Arkadaşlar ABB marka İnverterler hakkında sorularınız olur ise elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım.
Acs 880 1ve2.hiz ve rampa parametreleri ni yazabilir misiniz lütfen.

Merhaba arkadaşlar. Acs800 ile tork kontrollü sarıcı ve çözücü uygulaması yapmaya çalışıyoruz ama hassas olmuyor. Sizin tecrübeleriniz ölçümü bu model ile ?

slm ustam kolay gelsin abb ach550 7,5 kw sürücüm var hata21 akım ölçümü veriyor nasıl düzelir acaba

Merhabalar,
Fabrikamızda 2 adet abb ACS310-03E-48A4-4 22kW sürücü var.
Bu iki sürücü ile fabrikanın su Şebeke basıncını 4-5 bar arası tutmak istiyorum. 4-20 mA basınç transmitteri ile bu işlemi yapmaya çalıştım ama olmuyor. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum. Ayrıca sürücüleri fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim?

Teşekkür ederim.
Akim korumasi olsa bile dusuk frekans degerinde yani dusuk devirde motorun arka kisminda bulunan fan yeterli olmayacagi icin motor yanacaktir
Motor PTC bağlantıları yapılırsa sıcaklık korumasıda olur.Sıcaklık arttığında inverter hata verir.
Ayrıca harici fan bağlanabilir.

Ekli dosyalar

• ACQ810_PID.pdf
    88.6 KB · Görüntüleme: 6
  • ACQ810_Sabit Hız&PID_ParametreHalıcı.pdf
    292.8 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar