ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

Skaler kontrol yaparken Hz düştükçe gerilim düştüğü için motorun verdiği torkta azalma meydana gelir değil mi? Yüksek torklu bir kontrol için vektörel kontrol daha sağlıklı mı olur?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
MRHABA ABB ACS355 SURUCYU POTANSLA HIZ VRIP HEMD SAĞ SOL NASIL PRORAMLARIM BANA SURUCU NASIL PROGRAMLANIR YAZABILCK VARMI HANGI ADIMLARI IZLMM GRK
mrb abb acs355 surucuyu ıkı yon v potansla hız alacak skıld nasıl yaparım bırd bana surucu nasıl programlanır bastan sona anlatcak varmı hangı adımları ızlmm grk

Son düzenleme:
bende elektrıkcıyım az cok anlıyorum ama sıfırdan nasıl programlarım nelere dıkkt etmemvgerek bana bırtane ornek vererek anlarsanz sevnırım tesk

Kullanma klavuzunda bağlantı şekli var ve bu bağlantı şekline göre parametre ayarları yapmanız gerekli birde rem-lock seçenekleri var rem uzaktan röle,buton ve plc den çalıştırmak için lock da üstündeki panelden çalıştırmak için kullanılır ayrıca vector kopntrol ile scaler kontrol var vektör kontrol tork gerektiren sistemler için tel çekme enjeksiyon makinesi ekstrüderi gibi işlerde scaler kopntrol de bant konveyör ve küçük güçlerde kullaınılır.Vektör kontrol seçildiğinde süürücü lock moduna alınır ve sürücü üstünden start a basılır motora sürücü sinyal göndererek motorun kw ını çektiği akımı otomatik hesaplar ve gerekli ayarları yapar ayarların bittiğini ekranda yuvarlak dönen bir sinayl çıkacak bu sinyal durduğunda kaybolur o zaman ayarlar bitmiş olur ve çalışmaya hazırdır tekrar start a basarsanız motor vectör ayarında çalışmaya başlar vectör kontrolde sürücü motorun devri olarak gösterir çalışmayı ferkans değil scaler de frekans gösterir.

Merhaba arkadaşlar
DCS 800 sürücü devreye alma konusunda problem yasıyorum
Devreye alma konusunda destek olacak arkadaşlar cüzi bir miktar ödeyebirim

Hocam surucuye hakım degılım ve devreye almamız gerekıyor
Ve sıkıntılı bır durum oldu
Aanalog gırısten hızını kontrol etmek ıstıyoruz ve
termınalden ılerı gerı bır adet arıza cıkısı
ama parametrelrını bır turlu ayarlayamadık .
fabrıka ayarlarına almaya calıstık sımdıde gırıs gerılımı dusuk haatsı verıyor
belkıde baska bısey çç durum bundan ıbaret

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri