ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

selam arkadaşlar DriveWindow Light 2.94 Software bu program nerden bulurum satın alabilirim
o program bende var eğer bulamadıysanız paylaşmak isterim ama benim de aklımda başka bir soru işareti var o program ile çalışan kablonun şeması her yerde var da yapıp çalıştıran var mı acaba ? varsa ben de yapacağım :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
o program bende var eğer bulamadıysanız paylaşmak isterim ama benim de aklımda başka bir soru işareti var o program ile çalışan kablonun şeması her yerde var da yapıp çalıştıran var mı acaba ? varsa ben de yapacağım :)
ilk sayfadaki kablo bağlantısı çalışıyor daha once denedim tabii bazı modellerde rj45 li olanlarda
abb acs 401 modeline pc ile bağlanıp parametre yedeklememk isityorum ama bağlantı ne ile oluyor acaba rs485 kablo ilemi bilgisi olan varmı acaba

Arkadaşlar ABB marka İnverterler hakkında sorularınız olur ise elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım.
Merhabalar 380 v ac motorun bağlı olduğu acs880 inverter var ,motor klemenslerind giden uçlarda hem ac 380 hem DC 240 v var motor dururken ,bu normal mi acaba

abb acs 401 invertöre dwl programı ile baglanmaya calışıyoruz ama olmadı rs485 adaptör ile x3..2ve 3 nolu uclardan baglanmaya calısıyoruz yanlış bir sey varmı acaba

Surucuyu calistiramadik

Ekli dosyalar

• 20220124_142511.jpg
    20220124_142511.jpg
    174.7 KB · Görüntüleme: 14
  • 20220124_142505.jpg
    20220124_142505.jpg
    139.7 KB · Görüntüleme: 14
Acs 310ile basinc kontrolu nasil taparim 2 barin altinda calissin 4 barda dursun.
Hangi parametrelerden ayar yapiliyor

Arkadaşlar merhaba, elimde acs380 7,5kW bir sürücü var. Sürücü sorunsuz çalışıyor fakat bağlı bulunan motoru nadir de olsa 60hz çalıştırmam gerekiyor. Local modda sorun yok, panelden 60hz e kadar çıkarabiliyorum fakat harici pot ile bir türlü bu işlemi başaramadım, 50hz geçmiyor. +10v ile AI arasını köprüleyip denedim pot ile ilgili sorun olabileceğini düşünüp ama fayda yok. Bir noktayı atlıyorum kesin ama bulamadım, yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, elimde acs380 7,5kW bir sürücü var. Sürücü sorunsuz çalışıyor fakat bağlı bulunan motoru nadir de olsa 60hz çalıştırmam gerekiyor. Local modda sorun yok, panelden 60hz e kadar çıkarabiliyorum fakat harici pot ile bir türlü bu işlemi başaramadım, 50hz geçmiyor. +10v ile AI arasını köprüleyip denedim pot ile ilgili sorun olabileceğini düşünüp ama fayda yok. Bir noktayı atlıyorum kesin ama bulamadım, yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
AI1 den frekans ayarını yapmanız gerekiyor yani analog giriş maksimum minumum frekans ayarı

AI1 den frekans ayarını yapmanız gerekiyor yani analog giriş maksimum minumum frekans ayarı
Cevabınız için teşekkür ederim. Kılavuzda yazan parametre üzerinden ayarı yaptım.
1645508748195.png

Minimum 0 maksimum 60 yapmama rağmen değişen bir şey olmadı.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri