56000btu klimalar 16derece aşağı çekmiyor.. Yardım

kayma olup olmayacağını sensörün sıcaklık ohm tablosu lazım ona bakarak ancak yorum yapabilirim. yukarıda bahsettiğim testi sizin için gereken ihtiyacınız olan set sıcaklığı için hesap yapmak lazım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
klima üniteleri üretim dizaynları sebebi ile belirli ısıların altına inemez indirilmek istendigi zaman motor arızaları verir
sebebide kapasite tayini atıyorum18 dereceye ğöre hesaplanıp ona ğöre gaz ayarları ve sistem ayarı yapılmıştır
sen dereceyi ayrı bir otomasyon yapıp düşürsen dahi kompresöre likir yani sıvı gaz gelecektir ve motor sisteme yag atacak yagsızlık ve likitten dolayı kısa zamanda kompreör arızası verecektir
seçenekğin
cihazın otomasyonunu ayrı bir digital ile yapıp
expansıon valfin ayarını tekrar ayarlamak
tabi expansion valf var ise
genelde kılcal boru kullanarak yaparlar [maliyetten dolayı]
kılcal var ise ozaman işin daha zor kılcalı değiştirmen gerekecek yada expansion valfte takabilirsin
kapasite hesabını yaparak
kolay ğelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,365
Kullanıcılar
450,236
Son üye
Ainsley

Yeni konular

Geri