50 metrelik 16 lık borudan

arkadaşlar çelik tel denedim inşaat telini denedim susta denedim bir türlü cıkaramadım ayrıca boru 16 hf tse li boru beton borusu

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ya aklım dumura uğruyor, arkadaşlar elektrikçi adam nasıl olur da boruya su basabilir? bu tip işlerde biz elektrik süpürgesi kullanırdık. Bir tarafta ip ve ucuna bağlanacak uygun bir parça diğer tarafa da süpürgenin borusu, kuzu gibi geliyordu ister istemez. Sonra da ipin ucuna kabloyu bağla ve çek.. hepsi bu

tavanda
bu boru

su tesisatçılarında uzun klavuzlar var onlardan iste

yada inşaat telini dediğin gibi 2 ye katla ama baştarafı sinri olmasın boru içinde takılmayacak şekilde katla sonra borunun içine sürdükçe sıvı sabun ile sabunla rahat gidecektir ve işini görür.

Elektrik kaplosu geçecek yere kesinlikle asit içeren made kulanılmaz sabun veya sıvı deterjan kulanılmaz.
Elektrik kaplosu cekilecek borulara pudra dökülerek kayganlık sağlanabilir.

ez50 Video deutsch - YouTube şu videoyu izle birde, daha önceki mesajlarda önerilen mantarı, hava ile , ( kompresör mesela) göndermeyi dene... sürekli bu işi yapıosan videodaki makine tam sizlik ...fuarda görmüştüm, CEBİT de...

okadar uzun boru cekerken neden bastan düsünmedin bunun üzerine biry gelirse boru kirilir bir daha gecmez diye bir ip veya tel bastan koyamadin.ilk önce komprasörle hava bas egerki diger taraftan hava rahat geliyorsa özel spreyler var onunla beraber celik sustayi sok gecer.

piyasada 25 m sustalar mevcut 25 metre susta arkasından kablo takviyesi ile geçecektir veya RG 6 tv kabloları hiç kırılmadan kayganlaştırılmış borudan klavuz olmadan gidebiliyor.....

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri