50 metrelik 16 lık borudan

50 metrelik 16 lık borudan nasıl klavuz geçer yardım ederseniz men mun olurum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
2 adet 30 metrelik bulabilirsen olabilir ben 30 metre bulamadm uc uca ekleyip yapmıştm zorladı ama oldu :)

16 borunun ıç çapı kadar bır mantar yada strafor ayarla. bu mantara yada sıtrafora boru mesafesınden uzun bır misine bağla. mantarı boruya tık ve mantarı tıktıgın yerden hortumdan suyu ver. suyla beraber mantarda ılerleyecek ve mısınenı de onunla sal karsı taraftan cıkana kadar suyu ver. misinen cıktıktan sonra cekecegın malzemenın cınsıne gore kılavuzunu kalınlaştıra bilirsin... kolay gelsın. denenmıstır. 300 mt de :D

su vercek gibi degil boru biraz daha kolay bişe var mı

16 borunun ıç çapı kadar bır mantar yada strafor ayarla. bu mantara yada sıtrafora boru mesafesınden uzun bır misine bağla. mantarı boruya tık ve mantarı tıktıgın yerden hortumdan suyu ver. suyla beraber mantarda ılerleyecek ve mısınenı de onunla sal karsı taraftan cıkana kadar suyu ver. misinen cıktıktan sonra cekecegın malzemenın cınsıne gore kılavuzunu kalınlaştıra bilirsin... kolay gelsın. denenmıstır. 300 mt de :D
VALLA HELAL OLSUN USTAM SÜPERSİN...

basri hocam nerden geldi akliniza helal :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

o zaman 180 metrelik ince çelik tel al. bu teli 3 eşit parçaya böl. bu parçaların bir uçlarını bir yerde sabitle. sağlam bir şekilde. düz olacak şekilde aç üç teli. oteki uçlarıda birleştir ve eşitle. bu eşitledigin uçları madren başlı sağlam bir matkabın başlıgına sıkıştır. ve matkapla dondurmeye başla. teller ıyıce kıvrılana kadar devam et. kıvrım işi bittikten sonra uçları düzelt. bir uca duzgun kayması icin hafıf kıvır. sonra borunun içinede yağ akıt 100ml kadar. kılavuzunu bukmeden sok. bu arada boru duz olacak. ıkı tarafından da gergılı olmalı ve karsı tarafta da bırı sureklı sallamalı boruyu.
bu da olmazsa başkası da var onuda anlatırız.
kolay gelsın.

inşaat tellini iki katladım iki tarafdanda sürdüm matkaplada iyice sıkıştırdım ama olmuyo

inşaat teli degil ben orda çelik tel dedim. inşaat teli yumuşak demirdir. borudan surdugun zaman kıvrılır ve sıkışır. ondan dolayı olmaz. ıkı tel yerınede 3 telı tercıh etmende fayda var.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri