4 Yıldır Wi-Fi'a Bağlanamayan Tablet

_weron_

Üye
Recovery menüsünden ve Ayarlar menüsünden birer kez (1 yıl arayla) format attım ama ikisi de işe yaramadı.
Tabletinizin wifi modülü bozulmuş olabilir daha önce AliExpress den alıp bir kaç değiştirmiştim.esp wifi modulleride tablete oluyor bilginize
Ama tekrar recovery menüsünde silme islemini 3 defa yaparsanız aklınızda kalmasin.Format esnasında ram tam silmiyor ramde kalıntılar oluyor.

Konu Sah
CuteKawaiiRainbow2016
Tabletinizin wifi modülü bozulmuş olabilir daha önce AliExpress den alıp bir kaç değiştirmiştim.esp wifi modulleride tablete oluyor bilginize
Wi-Fi modülünün bozulmuş olabileceğini biliyorum. Aileme bu durumu anlattım ama tamirciye yollamaya hiç sıcak bakmadılar. Aileme kaç kere yalvardım ama umurlarında bile değil. Garantisi bitse bile tamircinin kapalı olduğu bahanesiyle 2 yıldır tamirciye vermediler. Olaydan birkaç hafta önce tableti yere düşürdüğümü hatırlıyorum. Tableti yere düşürdükten sonra tabletin ekranı kırılmamıştı ve Wi-Fi çalışıyordu. Ne olduysa diş hekiminin ücretsiz Wi-Fi ağına bağlandıktan sonra oldu.

Son düzenleme:

acemi1111

Üye
Uygulamayı APK dosyasından indirmeye çalışırken paket ayrıştırma hatası veriyor.

Vestel VTab 7" Lite 2
Tableti modemin üzerine koyun bi bulacakmı deneyin

peugeot98

Paylaşımcı üye
Ama tekrar recovery menüsünde silme islemini 3 defa yaparsanız aklınızda kalmasin.Format esnasında ram tam silmiyor ramde kalıntılar oluyor.

Esp wifi modülleri nasıl bağlanıyor.Anlatır mısınız?Bilgimiz olsun.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,034
Kullanıcılar
390,482
Son üye
barbin39

Yeni konular