4 Yıldır Wi-Fi'a Bağlanamayan Tablet

Recovery menüsünden ve Ayarlar menüsünden birer kez (1 yıl arayla) format attım ama ikisi de işe yaramadı.
Tabletinizin wifi modülü bozulmuş olabilir daha önce AliExpress den alıp bir kaç değiştirmiştim.esp wifi modulleride tablete oluyor bilginize
Ama tekrar recovery menüsünde silme islemini 3 defa yaparsanız aklınızda kalmasin.Format esnasında ram tam silmiyor ramde kalıntılar oluyor.

Tabletinizin wifi modülü bozulmuş olabilir daha önce AliExpress den alıp bir kaç değiştirmiştim.esp wifi modulleride tablete oluyor bilginize
Wi-Fi modülünün bozulmuş olabileceğini biliyorum. Aileme bu durumu anlattım ama tamirciye yollamaya hiç sıcak bakmadılar. Aileme kaç kere yalvardım ama umurlarında bile değil. Garantisi bitse bile tamircinin kapalı olduğu bahanesiyle 2 yıldır tamirciye vermediler. Olaydan birkaç hafta önce tableti yere düşürdüğümü hatırlıyorum. Tableti yere düşürdükten sonra tabletin ekranı kırılmamıştı ve Wi-Fi çalışıyordu. Ne olduysa diş hekiminin ücretsiz Wi-Fi ağına bağlandıktan sonra oldu.

Son düzenleme:
tabletinizin otg desteği varsa usb wifi dongle deneyebilirsiniz.

Ama tekrar recovery menüsünde silme islemini 3 defa yaparsanız aklınızda kalmasin.Format esnasında ram tam silmiyor ramde kalıntılar oluyor.

Esp wifi modülleri nasıl bağlanıyor.Anlatır mısınız?Bilgimiz olsun.

Esp wifi modülleri nasıl bağlanıyor.Anlatır mısınız?Bilgimiz olsun.
Ralink Esp İntel Realtek Esp den kastı yüzeye bir pcb daha ekleyip(wifi kartı) üstüne az önce saydığım firmalardan birisi wifi cipini koyuyor genellikle dandik tabletlerda ralinktir. Micro usb-usb adaptörü ile wifi adaptörü bağlayabilirsin
56508
tabletin içindekide bu büyük ihtimal ralink tabletin içini açabilirsen oradaki anten kablosu zarar görmüş olabilir

Ralink Esp İntel Realtek Esp den kastı yüzeye bir pcb daha ekleyip(wifi kartı) üstüne az önce saydığım firmalardan birisi wifi cipini koyuyor genellikle dandik tabletlerda ralinktir. Micro usb-usb adaptörü ile wifi adaptörü bağlayabilirsin Ekli dosyayı görüntüle 56508tabletin içindekide bu büyük ihtimal ralink tabletin içini açabilirsen oradaki anten kablosu zarar görmüş olabilir
Wi-Fi kartının ralink veya ESP olduğunu nasıl anlayabilirim? Ayrıca aileme tableti onarıma göndermesi için yalvar yakar söyledim ama hep bahane hep bahane.

onarımı zordur anakart derler 200tl tutar pahalı yani

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri