4 Yıldır Wi-Fi'a Bağlanamayan Tablet

Hard Format attın mı Tablete?

Yazılım sorunu ise büyük ihtimal düzelir.

Hard Format attın mı Tablete?

Yazılım sorunu ise büyük ihtimal düzelir.
Ayarlar menüsünün sıfırlama bölümü ile format atmıştım. Sorun ise şöyle başladı: O zamanlar annem beni diş hastanesine dolgu yaptırmak için götürmüştü (tabi o zamanlar 10-11 yaşlarında falandım). Canım sıkıldığı için yanıma tabletimi aldım. Tablet ile internete bağlanmak istedim. Wi-Fi ağ listesinde diş hastanesinin ücretsiz Wi-Fi ağı yazıyordu (duvarda da hastanede ücretsiz Wi-Fi olduğu yazıyordu). Wi-Fi ağına bağlandım ve Chrome'a girince benden kullanıcı adı ve şifre istedi. Bu yüzden Chrome'u kapattım ve Wi-Fi ağını kestim. Ondan sonra bir daha hiç Wi-Fi ağını görmemeye başladı (format atsam bile). Aradan 2,5 yıl geçtikten sonra ona hard format attım ama işe yaramadı.

Son düzenleme:
Ayarlar menüsünün sıfırlama bölümü ile format atmıştım. Sorun ise şöyle başladı: O zamanlar annem beni diş hastanesine dolgu yaptırmak için götürmüştü (tabi o zamanlar 10-11 yaşlarında falandım). Canım sıkıldığı için yanıma tabletimi aldım. Tablet ile internete bağlanmak istedim. Wi-Fi ağ listesinde diş hastanesinin ücretsiz Wi-Fi ağı yazıyordu (duvarda da hastanede ücretsiz Wi-Fi olduğu yazıyordu). Wi-Fi ağına bağlandım ve Chrome'a girince benden kullanıcı adı ve şifre istedi. Bu yüzden Chrome'u kapattım ve Wi-Fi ağını kestim. Ondan sonra bir daha hiç Wi-Fi ağını görmemeye başladı (format atsam bile). Aradan 2,5 yıl geçtikten sonra ona hard format attım ama işe yaramadı.

Zamanla düzelen tek şey turşudur.

Kardeşim senin ne işin var burada ozaman ? Her şeye ailem hiç sıcak bakmıyor diyosun.
Sana öneride bulunuyorlar onla bunla uğraşamam diyosun.
Ne demeye meşgul ediyosun milleti madem uğraşamazsın kaldır at tableti.
Ona yok buna yok kaç yıl beklediğin kimseyi ilgilendirmez istersen on yıl bekle bizene.
Beklemek istemiyosan ugraşamamam dediğin adaptörü al kaç kuruş sanki.
Yok hala ısrarcıysan bu tavırlarında lütfen şu formun kalitesini düşürme başka yerde çözüm ara.
Wi-Fi yerine Tethering yapsam ya da kablolu internet bağlasam sorunum çözülür mü? Bir de Vestel VTAB 7" Lite 2 modelinde nasıl Tethering yapabilirim ya da nasıl kablolu internete bağlayabilirim? (çünkü ağ ayarlarında kablolu internet seçeneği görünüyor.)

Konunun basligini bile okuyunca yüzüme kocaman bir gülümseme geldi . Haydar dümen e sorulan sorular gibi olmuş . Hocam 4 yıldır kocam ...... [emoji3]

Konunun basligini bile okuyunca yüzüme kocaman bir gülümseme geldi . Haydar dümen e sorulan sorular gibi olmuş . Hocam 4 yıldır kocam ...... [emoji3]
Zaten 4-5 yıldır Wi-Fi çalışmıyor. Bu yüzden tablete Tethering yapmayı ya da kablolu internet bağlamayı düşünüyorum (çünkü Corona virüsü varken tamire götüremeyiz) ama nasıl yapılacaklarını bilmiyorum.

internete bağlanmayan tableti nasıl satacaksınız anlamadım :D konunun başında otg destekliyorsa usb dongle deneyin demiştim ama isterseniz usb den bağlanan ethernet dongle'ları da var kablolu bağlamak isterseniz.alırken android uyumlu mu değil mi diye kontrol etmek lazım.

https://www.hepsiburada.com/alfais-...-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV00000CPYA4

yukarıdaki ürün kendinden micro usb'li büyük ihtimal android uyumludur ama garanti veremem.

internete bağlanmayan tableti nasıl satacaksınız anlamadım :D konunun başında otg destekliyorsa usb dongle deneyin demiştim ama isterseniz usb den bağlanan ethernet dongle'ları da var kablolu bağlamak isterseniz.alırken android uyumlu mu değil mi diye kontrol etmek lazım.

https://www.hepsiburada.com/alfais-...-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV00000CPYA4

yukarıdaki ürün kendinden micro usb'li büyük ihtimal android uyumludur ama garanti veremem.
Tabletimi internete bağlanmadığı için değil, bir yarışmada (ismini vermek istemiyorum) tablet kazandığım için satacağım. OTG'yi desteklese bile yine de satacağım (daha doğrusu ailem satacak).

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri