11 kwlik bir pompa hakkinda yardim

merhaba elimde 11 kwlik bir pompa var ve bu pompanin klemes kutusunda bir kablo girisi bide termistor ucu var galiba ben bu pompayi yildiz ucgen calistirabilirmiyim yardim ederseniz cok sevinirim

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
motorun etıket degerlerı nedır ?
onceden dırek yolverme ( tek kontaktor) calısıyordu sanırım
yıldız ucgene gecme geregını neden duydunuz ?
eger gerekıyorsa elbette calısması mumkun
motorun durumuhakkında bıraz daha net bılgı verırsenız daha cok yardımımız dokunabılır
eskımı yenımı etıket degerlerı nedır ?
eger motor degısme yada Bakım geregı duyuyorsa sadece panoda yapılacak revızyon işe yaramayabılır
kolay gelsın
bırde ek olarak sizden istediğim motorun ne şartlar altında çalısacagı
ornegın depo dolduran bır sıstemde ıse depobosalılnca devreye gırıp dolunca devreden cıkan bır sıstemmı bu?
veyahut kullanıcının kendı manuel acıp kapatacagı bır sıstemmı olacak ?

Son düzenleme:
7,5 kw ve sonrası yıldız üçgen çalışmalıdır

kaynagına gore yıldız ucgen calısma gereksınımlerı farklılık gosterıyor
işledıgımız bazı mcc projelerde 22 kW dırek yolvermelere rastladım
bazı yerde ıse 5,5 kW motora yıldız ucgen olarak projelendırıldıgını gordum
benım merak ettıgım hazır kurulu duzenı yıldız ucgene cevırme nedenı nedır ?
pompa panosu bılınclı olarakmı dırek yolverme secılmıs yoksa rastgele dızayn edılmıs bır panonun yyıldız ucgene revıze edılmesımı soz konusu
ıyı calısmalar

bence yeniden pano yapmaktansa sürücü ile yol vermeni tavsiye ederim. maliyete bakarsanız fazla fark etmez. slm

hayır anlatamadım galıba kusura bakmayın pompa daha yenı ısıtma sogutma sıstemınde su cevırmek ıcın kullanılcak bende panosun yapıcam pompann klemens kutusuna normalde ıkı kablo gırısı olması lazım elımdekı dıger pompalar oyle bu pompada tek gırıs var ıkıncı gırıs ufak ptc ıcın galıba klemsn kutusunu actım actıgımdada ptc ıcın 3 tane kablo var ben bu kabloları bos bırakıp pompayı yıldız ucgen calıştırabılırmıyım

motor etiket değerlerini yazarsan daha faydalı olabilir yanlış bir şey söylamamiş oluruz. slm

11 kw lık pompaa

- - - Updated - - -

a.s bu arada

ben buraya yeni girdim göremiyorum plc otamasyon yada baglantı semaları

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular