Potansiyometre Hk. Yardım

ben çözerim sen merak etme, deneme yanılma veya kullanılmayan veya en az kullandın ucu on of yapacağız.

Son düzenleme:
ben çözerim sen merak etme, deneme yanılma veya kullanılmayan veya en az kullandın ucu on of yapacağız.
Ustam simdi soyle bisey fark ettim encoderin arkadasindaki sira halindeki 3 bacagi birbirine temas ettirince ses arttiyor yanliz iki artiyorsa bir azaliyor kendiliginden

Ustam simdi soyle bisey fark ettim encoderin arkadasindaki sira halindeki 3 bacagi birbirine temas ettirince ses arttiyor yanliz iki artiyorsa bir azaliyor kendiliginden
sanıyordum ama değilmiş dğmeye bastığında aç kapa yapıyor sağa sola da sesi açıyor. önce aç kapayı bulacağız sonra sesi ve en az kullandığın direksiyon tuşunu

sanıyordum ama değilmiş dğmeye bastığında aç kapa yapıyor sağa sola da sesi açıyor. önce aç kapayı bulacağız sonra sesi ve en az kullandığın direksiyon tuşuh

sanıyordum ama değilmiş dğmeye bastığında aç kapa yapıyor sağa sola da sesi açıyor. önce aç kapayı bulacağız sonra sesi ve en az kullandığın direksiyon tuşunu
Haber bekliycem Ustam, ilgi alakaniza tesekkurederim

iş sana kalıyor ölçü aleti senin elinde ben söyliycem sen ölçüp bulacaksın sonra lehim iş var
Tamamdır ustam tarif edersen lehim ve olcmek elimden geliyor :)

1-buna dikkat et: yarın arala bak; ben direksiyon kolunu şimdi inceledim hatta kırmızı ile mavi kabloda şase olabilir dikkat et.
2- yeni teybin arka yüzünde potun tam arkasında iki tane boş uç var ölçü aleti buzzer modu göbek tuşunu ölç sonuç? sonra tuşa bas sonuç?
3- 1 ve 3 ölç omajda ölç sonuç? sonra çevir yine ölç bu uçların hepsine kısa 5er santin ince kablo lehimlemeyi unutma 4 kolun yok
4- 2 ve 1 ölç omajda sonuç hepsini artı eksi olarak yap
5- 2 ve 3 ölç omajda sonuç
6-arka iki uçla da 1-2-3 ölç
unutma hepsi artı eksi olacak omajda veya buzzur modunda hangisi kolayına gelirse , sonrada kinmin kim olduğunu öğrenelim.

1-buna dikkat et: yarın arala bak; ben direksiyon kolunu şimdi inceledim hatta kırmızı ile mavi kabloda şase olabilir dikkat et.
2- yeni teybin arka yüzünde potun tam arkasında iki tane boş uç var ölçü aleti buzzer modu göbek tuşunu ölç sonuç? sonra tuşa bas sonuç?
3- 1 ve 3 ölç omajda ölç sonuç? sonra çevir yine ölç bu uçların hepsine kısa 5er santin ince kablo lehimlemeyi unutma 4 kolun yok
4- 2 ve 1 ölç omajda sonuç hepsini artı eksi olarak yap
5- 2 ve 3 ölç omajda sonuç
6-arka iki uçla da 1-2-3 ölç
unutma hepsi artı eksi olacak omajda veya buzzur modunda hangisi kolayına gelirse , sonrada kinmin kim olduğunu öğrenelim.
Uztam yaptim simdi, kol uzerindeki buton yerine normalde teyp hafizasina kayitli radyolari secmek icin donen bi buton vardi herseyi denedim o hic aklima gelmedi onu da deneyeyim dedim yaptim simdi cok stabil calisti, sizede gercekten cok ama cok tesekkurederim vakit ayirdiginiz icin Allah razi olsun Ustam :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri