üç fazlı asenkron motorun kesik ve sürekli çalıştırılması

Size meslek lisesinde hiçbirşey gostermiyorlar mi yoksa sizmi öğrenmek için cabalamiyorsunuz. Bizim zamanimizda gosteriliyordu bunlar ama bizde biraz kendimizi zorluyorduk mantigi kavramak icin hazira kosmuyorduk. Buraya gelen öğrenciler genelde hazira kosan tipler. Ben eminim ki size yukarida @ibrahim1996 arkadaşın söylediği eşdeğer direnç durumundan bahsedilmiştir

dupisk

Profesyonel Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi, her seviyedeki öğrencilerin çoğu (her branşda) kendi bölümüner yazlıyor ama, okula kantin bölümünde devam edıyorlar.
Emin olun kantinde hic vakit gecirmiyorum ☺️ ve ön yargılı olmamanızı öneririm

Size meslek lisesinde hiçbirşey gostermiyorlar mi yoksa sizmi öğrenmek için cabalamiyorsunuz. Bizim zamanimizda gosteriliyordu bunlar ama bizde biraz kendimizi zorluyorduk mantigi kavramak icin hazira kosmuyorduk. Buraya gelen öğrenciler genelde hazira kosan tipler. Ben eminim ki size yukarida @ibrahim1996 arkadaşın söylediği eşdeğer direnç durumundan bahsedilmiştir
Gösteriyorlar ve dikkatlice dinleyip önemli bilgileri not alıyorum ama bu devreyi 3 ay önce yaptığım icin çalışma mantığını unuttum gerçekten

Moderatör tarafında düzenlendi: