KAEL Varkombi-12 nin Farkları

---kael in pazar payı nedir, entesin nedir. bilen varmı.??
---başka marka yokmu bu ülkede???
---en kral röleyi takalım düzgün bir matematik dahilinde dizilim olmazsa ne yapabilir.????
---entes kaç yıllık firma kael kaç???
---bu forumda çözümler diğer firmaya çamur atarak mı sağlanıyor???(sorun yaşamak isteyene röle gönderirim vs. vs.)

herkese kolay gelsin!!!

arkadaşım niye agresif davranıyorsun ?? burası bilgiyi tartışma platformu

a firması b firması farketmez ortada bir ürün varsa bu ürün tartışılmalı diyorum

piyasadaki ürünler arasındaki farklar ortaya cıksın herkez senin gibi

profesyonel değildir.

saygılar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
-farkları anlatmak çamur atmak değildir.çamur atmak olan birşeyi karalamaktır.
-bir firmanın ürünlerinin performansı o firmanın kaç yıllık olduğu ile ölçülemez.eğer böyle bir kıstas olsaydı herfazı ayrı kompanze eden röleyi ilk biz çıkaramazdık.
vs vs vs :)

tabiki farklar ortaya çıksın hangisi daha iyi iş gorur belli ol

arkadaşlar elimde çalışan bir kael marka varkombi-12 reaktif bir röle geçti .bunu yeni 50 kva gücü olan bir işletmeye yeniden kompanzasyon yapacam fakat bu röleyi gerçekten tanımıyorum kullanma klavuzuda yok elimde ilk işletmeye nasıl alacam .birde rölenin arkasında kontak fazı ucu var o ne demek tşk yardımlarınız için

Kullanım kılavuzları ektedir.

Ekli dosyalar

• Varkombi-12-290109.pdf
    707.3 KB · Görüntüleme: 16
  • kkk2.pdf
    337.8 KB · Görüntüleme: 18
Cümlenizi,Entes de iyi bir röledir diye düzeltmekte yarar görüyorum.Çok iddialı konuşabilmek
için,tüm röleleri tanımak gerekir.

Son düzenleme:
en iyi rölekaelinröleleri kimse artışmasınlütfen :)

Kael marka r.g.k.r'si kullanıyorum,montaj,devreye almada hiç sıkıntı çekmedim,teknik servis konusundada kesinlikle 1 numara,ben memnunum...

arkadaşlar bire insan işi bilmesse suçu röleye atar ben şahsen entes röle kullanırım fabrikada elektrik işlerinden sorumluyum dışarıdada ek olarak kompanzasyon ve otomasyon panoları yapıyorum benim baktığım tavuk .iftlikleri olsun benzinlikler olsun hepsinde entes kullanıyorum ben fiyatı konusunda marifeti konusunda entesi tebrik ediyorum kimsenin rölesinide kötülemek maksadında değilim ama şunu söyleyeyim işşi bilmeyeyn adama merlin gerinde olsa sıemens te olsa boş arkadaşlar bir insan ilk önce işi bileecek ee sen işi bilme suçu röleye at yok öyle yğma 3eliprahim arkadaşın dediği gayet haklı sen sıralamanı adam gibi yap kondansatörlerinide aouto setup yap vallahi gerisine karışma entesin fiyatı şuan piyasadaki en uygun röle bence kaelin eski tip röleleri hiç iyi değil bence ama yenisini kullanmadım yorum yapamam istediği kadar bir firma reklam yapsın test edeceksin kullanacaksın ihtiyaca karşılık veriyorsa iyidir ama dediğim gibi ilk önce işi bileceksin teknik sorun ayrı bir konu mesleki sorun ayrı bir konu vallahi arkadaşlar ben entesle çok işler başardım adeta entes benim mastır gibi bir olayım oldu entesi kutluyorum herkese iyi çalışmalar dilerim kompanzasyonda sorunu olan arkadaşlar varsa memnuniyetle yardımcı olurum iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri