Yg röle bilgisi icin yardim

Sevgili ustalarım abilerim mesafe koruma rölesi difransiyel röle aşırı akım toprak koruma rolesi yönlu asiri akim rolesi senkroçek rolesi ve bara koruma gibi röleler hangisi akım trafosu hangisi gerilim trafosundan bilgi alır hangisi önce açma yapar mesafe koruma roketinin kademeleri ne işeyarar fider üzerinde bulunan akim ve gerilim trafosu nerelere bilgi yollar bunlar hakkinda bilgi verin lütfen kafam almıyor yakin tarihte ekat sinavina giricem simdiden tesekkurler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sn.pikacuyuksel, bütün sorularının cevabı EKAT kursunda sana verilen o kitabın içinde var. Kafan almıyorsa kusura bakma ama buradan bu çok çok geniş konuyu senin kafana kimse aldıramaz. En iyisi kursta kafası alan arkadaşlarından yardım istemen olacaktır. Kolay gelsin.

Sn.pikacuyuksel, bütün sorularının cevabı EKAT kursunda sana verilen o kitabın içinde var. Kafan almıyorsa kusura bakma ama buradan bu çok çok geniş konuyu senin kafana kimse aldıramaz. En iyisi kursta kafası alan arkadaşlarından yardım istemen olacaktır. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri