Yg de tecrübe edine bilmek için kurs varmıdır ?

radio

Üye
arkadaşlar yüksek gerilim işini öğrenmek ve teorik bilgi almak için kurslar varmıdır
varsa nerdedir kayıt yaptıra bilirmiyiz yardımlarınız için teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Var diye biliyorum nerden çıkarıyorum diyorsan bedaşda staj yapmakda olan bir yakınım ilerde çalışmak isterse kursa gönderceklerini söylemişler

Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri (EKAT) eğitimleri mevcut.

Mesleğiniz nedir?

kurslar mevcut manisa soma da izmir ısıklar istanbul kumburgaz da var ama maliyeti yüksek kursların kendin karsılarsan zorlanabilirsin ...

yuksel gerılımde tecrube soz konusu olsada once tedbır tedbır tedbır.Yg-og-ag İş kazaları resimleri dıyıp arattırırsan ne demek ıstedıgımı anlarsın.ekat kursları var ekat kursuna katılıp ekat belgesı almadan herhangı bır sırkette O.G de calısman mumkun olmaya bılır.

yuksel gerılımde tecrube soz konusu olsada once tedbır tedbır tedbır.Yg-og-ag İş kazaları resimleri dıyıp arattırırsan ne demek ıstedıgımı anlarsın.ekat kursları var ekat kursuna katılıp ekat belgesı almadan herhangı bır sırkette O.G de calısman mumkun olmaya bılır.

peki bu ekat belgesini nerden alabiliyoruz kursu okulu varmı bildiğiniz ?

peki bu ekat belgesini nerden alabiliyoruz kursu okulu varmı bildiğiniz ?

teiaş ın internet sitesinden kurslar bölümünden daha net cevaplar bulabilirsin diye düşünüyorum .cünkü en iyi eğitim teiaşta . bu arada mesleğiniz tam olarak nedir teknisyenmi .teknikermi,mühendismi .Bunun konuyla ilgisi yok ama merakımdan sordum :) .elektrik ögretmenlerinin bu belgeyi almaya ihtiyacları yoktur bazı mühendislerinde ...

teiaş ın internet sitesinden kurslar bölümünden daha net cevaplar bulabilirsin diye düşünüyorum .cünkü en iyi eğitim teiaşta . bu arada mesleğiniz tam olarak nedir teknisyenmi .teknikermi,mühendismi .Bunun konuyla ilgisi yok ama merakımdan sordum :) .elektrik ögretmenlerinin bu belgeyi almaya ihtiyacları yoktur bazı mühendislerinde ...

elektrik teknisyeniyim

EKAT için İstanbul Tuzladaki TEDAS eğitim merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri