Yeni göz ağrım.

paskomya

Profesyonel Üye
bu gün 250 cc bir motor aldım, hayalim olduğu kadar Türkiye turu. havalar biraz daha ısınsın, hem bende o zamana kadar alışırım güzel ülkemi gezerim. kolay değil en son 20 yıl önce vitesli kullanmıştım. küçük olan zaten beni şehir içi gezdiriyor.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 11.34.33_7a3f25c8.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 11.34.33_7a3f25c8.jpg
    313.5 KB · Görüntüleme: 64
bu gün 250 cc bir motor aldım, hayalim olduğu kadar Türkiye turu. havalar biraz daha ısınsın, hem bende o zamana kadar alışırım güzel ülkemi gezerim. kolay değil en son 20 yıl önce vitesli kullanmıştım. küçük olan zaten beni şehir içi gezdiriyor.
Arka koltuk boş mu olacak dolu mu baba ? Önemli mevzu o :D

Arka koltuk boş mu olacak dolu mu baba ? Önemli mevzu o :D
en kısa zamanda doldururuz o önemli değil de, 30 yıl önce bir gece çıtırımı aldım, bir yarımada turu yapalım dedim. Torba'dan gireriz Yalıkavak'tan çıkarız niyetiyle. üzerinde beyaz kısa bir elbise vardı. Göl- Türkbükü tarafına geldiğimizde hiç bir araba bizi geçmemeye başladı. dörtten üçe, üçten ikiye düşüyordum beni geçsinler diye. sonra aklıma geldi. şöyle elimi bir arkaya attım şap şap ses geliyordu. meğer millet çıtırın poposunu seyretmek için beni geçmiyorlarmış. fırça attım ya tam kapat yada arkamıza araba geldi mi aç göster yoksa cacık olacağız dedim. gecenin devamını anlatmama gerek yok değil mi? bu yaştan sonra o yaşta çıtır bana takılır mı bilemem...

Hayırlı olsun.
Zamanında benim scuba diving hocamda vardi bi Suzuki chopper...
Yazın elde deri yarım parmak eldiven, bandana, atlet, kot pantolon tarzında takılırdı.. Bi de arkada bir Filipinli... 😀

Hayırlı olsun.
Zamanında benim scuba diving hocamda vardi bi Suzuki chopper...
Yazın elde deri yarım parmak eldiven, bandana, atlet, kot pantolon tarzında takılırdı.. Bi de arkada bir Filipinli... 😀
65 i geçeyim choopper a bineceğim, henüz daha gencim, bir tek yabancılara karşıyım.
bir de 65 i görecek miyim bilmiyorum.
Hayırlı , ugurlu olsun, JAWA ile Aydın, Marmaris, Dididm turlarım aklıma geldı..
@zeybek ustam bodrum mumcular arası 35 - 38 km scootterla bir sefer gittim feleğim şaştı. öğlene doğru eve gelirken 250 cc de gücü hissettim. hani şöyle gazı açınca arkaya doğru yaslaması varya o bile yetiyor. hani yol durumu malum 70 i bile göremedim. sigortam yok diye korka korka bindim ama öğleden sonra onu da hallettim. şimdi yollar benim.

Son düzenleme:
Tekerin düz bassın abi, eşimle Balkanlardan Bosna, oradan İspanya yapıp; motoru gemiyle istanbula göndermek ve ispanyada 5 gün dinlenip uçakla istanbula dönmek hayalimiz vardı. Motoru aldık ama kısmet olmadı. Hayaller 2015 yaz ayında kaldı.

Ahanda eşeğin aklına
karpuz kabuğunu düşüren cesur ikili:

http://nihalharmanli.blogspot.com/p/geziler.html?m=1

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular