Yeni göz ağrım.

Batarya alanında rekabet başladığında fiyatlar düşer menzil kapasitesi artar.
Elektrikli bisiklet veya scooter düşünsünenler için, üstü kapalı 2 kişilik plaka sigorta gerektirmeyen güzel bir alternatif
plaka çıkarmazsan itina ile ceza yazmak için apartta bekleyen bir sistem var. maalesef kanunlar esnetiliyor ama güvence vermiyor. bu arada elektrikli ile ilk maceram altı yıl önce elektrikli scootter ile oldu 3000 wattlıktı. artık elektrikli kaykayım var onunla pistte eğleniyorum. elektrikli araba ucuzları kesinlikle kullanılmaz.
Arka koltuk boş mu olacak dolu mu baba ? Önemli mevzu o :D
bugün kızımdan fırça geldi, yeni cici annem benden genç olursa sana fena kızarım dedi.

Son düzenleme:
o zaman rahat bırak konuyu 27 Hp motora biniyorum (20 Kw civarı) 2Kw elektrikli arabayı ben ne yapayım?

Usta bak elektrik halen avantajlı, benzin-motorin aldı başını gidiyor.:(
Her ne kadar motor havalı olsa da 4 teker daha güvenli.;)
Oğlumda hyosung gv650 var. Bir tanesini kırdı, ucuz atlattı. Neredeyse hurdaya gitti o korkuyla 2 sene sonra aynısını bulup yine aldı. Umarım kazasız, belasız kurtulur ondan.

Usta bak elektrik halen avantajlı, benzin-motorin aldı başını gidiyor.:(
Her ne kadar motor havalı olsa da 4 teker daha güvenli.;)
Oğlumda hyosung gv650 var. Bir tanesini kırdı, ucuz atlattı. Neredeyse hurdaya gitti o korkuyla 2 sene sonra aynısını bulup yine aldı. Umarım kazasız, belasız kurtulur ondan.
ustam be, arabaya bindim mi, kendimi bir kafese kapatılmış gibi hissediyorum. o rüzgar yüzüme çarpacak, yağmurunda ıslanacağım. gücü hissedeceğim. bir de motor kullanmak için beden koordinasyonun yüksek olması lazım. arabadan bir tık yukarı. bende sıkıntı kalmadı çünkü vücudumda motor kaynaklı yeteri kadar arıza var ve bedelini ödüyorum. yaş biraz oturdu herhalde artık risk yok, haz var. elektriklinin bu hazzı vereni benim maddi dengemi bozar. hem bu motoru günlük kullanım için almadım, yol yapmak için aldım. günlük gidiş dönüş 10-15 km yol için bu motora binmem.

Bu cihazlar kaç metreye kadar çekiyor?
Ustam bunlar bluetooth menzili kadar alanda etkili. Etraftan herhangi bir iphone kullanıcısı geçerken konumu o cihaz üzerinden paylaşıyor. Yanlış hatırlamıyorsam telefonun 200 metre yaklaşması yeterli.
Samsung için etrafta bir samsung telefon kullanıcısı olmalı.
Yani bu cihaz Dünyanın bir ucunda da olsa yanından bir iphone kullanıcısının geçmesi yeterli.GPS takip cihazları gibi sim kart ihtiyacı yok.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,312
Kullanıcılar
450,148
Son üye
AİŞTAR

Yeni konular

Geri