Yeni CNC tasarımım

Tek telli dediğiniz tek damar Cat5 kablo kırılgandır.Zaman içerisinde hareketten dolayı kırılma ihtimali fazla olduğu için kullanılmasını tavsiye etmem.Normalde LIYCY denilen kablodan kullanılması doğru olacaktır.

Merhabalar cnc kontrol kartı olarak ne kullanıyorsunuz? Ben de yavaş yavaş malzeme toplamaya çalışıyorum. Step motor sürücülerini kendim yapacağım, 4.5nm ilk motorlar kullanmayı düşünüyorum.

kendin yapacağına hazır alırsan ilerde sürücü yandı etti çok ısındı ıvır zıvır dertlerin olmaz.

Merhabalar cnc kontrol kartı olarak ne kullanıyorsunuz? Ben de yavaş yavaş malzeme toplamaya çalışıyorum. Step motor sürücülerini kendim yapacağım, 4.5nm ilk motorlar kullanmayı düşünüyorum.

kendin yapacağına hazır alırsan ilerde sürücü yandı etti çok ısındı ıvır zıvır dertlerin olmaz.

aynen katiliyorum ebayda 3eksen 3,5A bir kart yaklasik 80tl

entegreyi kendim yapcam desen derimki bizim yapabilecegimiz bisey varmi maddi manevi?

ama karti kendim yapicam deyince mesayini ona harcama boşver derim zaten surucu entegreleri 3 x 10 tl den = 30 tl
lehim isi icin hic ugrasmasan 1 gun surer senin mesayinede dost işi 60 tl yazarsak :)

bak pahaliya geldi :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

[MENTION=133783]asenyurt[/MENTION] başkan tatilden döndünmü?

[MENTION=305798]nsaryc[/MENTION] , agam zevkin bedeli olur mu ?

zamanin varsa bana cnc proje konusunda yardimcı olurmusun?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri