Wireless Anten ve HUB

Projeyi inceliyorum. '' Telefon dagıtım kutusu '' bunun altında '' HUB '' onunda altında '' Wireless Anten '' var..

Burdaki wireless antenin görevi nedir? direk hub'a bağlı bu anten..

ve data prizleri hep hub'a bağlı hub'un görevi nedir?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Projeyi inceliyorum. '' Telefon dagıtım kutusu '' bunun altında '' HUB '' onunda altında '' Wireless Anten '' var..

Burdaki wireless antenin görevi nedir? direk hub'a bağlı bu anten..

ve data prizleri hep hub'a bağlı hub'un görevi nedir?

Hub un gorevi ; Herhangi bir porta gelen sinyalleri tum portlara yaymaktir. Ethernetin calisma geregi ayni paketleri ayni anda gonderemyeceginden networku fazlasi ile mesgul eder.Daha gelismisi ve yeteneklisi Switch lerdir... Iyi aksamlar dilerim...

Not: Sorularini sormadan once biraz arastirmani oneririm, bu da senin faydana olacaktir.Tabii cok cok degerli forum uyelerinden ( cok degerli,cok bilgili kisiler mevcut forumda ) de yardim alabilirsin ama cok kolay cevabina ulasabilecegin konulari kendin de arastirarak bulabilirsin, bunu yaptigin takdirde daha basarili olursun. Tesekkurler...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri