WinCC Flexible 2008 Windows 7 de çalışır mı?

windows 7 kendi bünyesinde uyumluluk formülü vardır. Program exe sine sağ tıklayıp özellikler deyin. Sonra uyumluluktan xp sp1-sp2-sp3, vista sp1, sp2- windows 7 seçiminizi yapın. Ve yönetici olarak kutucuğunu işaretleyin ve uygula ve tamam deyin. Setup dosyasını çalıştırın
Sorun çözülmüştür.
saygılarımla...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
windows 7 kendi bünyesinde uyumluluk formülü vardır. Program exe sine sağ tıklayıp özellikler deyin. Sonra uyumluluktan xp sp1-sp2-sp3, vista sp1, sp2- windows 7 seçiminizi yapın. Ve yönetici olarak kutucuğunu işaretleyin ve uygula ve tamam deyin. Setup dosyasını çalıştırın
Sorun çözülmüştür.
saygılarımla...

Selam arkadaşım teşekkür ederim de kuruluma başlıyor ama hala windows installer 3.1 i kuramadağı için kapatıyor olmadı siz nasıl yaptınız günceellemedesen yaptım yok olmuyor kafayı sıyıracam

wındows 7 ultımate etkınlestırmeyı yapıyormusun*

Arkadaşlar 2008 kuruluyor diyorsunuz yardım eden yok kuruluma başlıyorum windows installer 3.1 de hata veriyor. sen nasıl kurdun yoksa bizimi kekliyorsun kardeşimya
ısletım sıstemın windows7 ultımatemı

windows installer 3.1 sorununu çözemeden bu kurulmaz abicim

Arkadaşlar 2008 kuruluyor diyorsunuz yardım eden yok kuruluma başlıyorum windows installer 3.1 de hata veriyor. sen nasıl kurdun yoksa bizimi kekliyorsun kardeşimya
ısletım sıstemın windows7 ultımatemı

ya arkadaş becerememişsin buraya yardım istemişsin. sana yolunu gösteriyoruz sen hala "bizimi kekliyorsun " gibi kelimeler kullanıyorsun. madem "keklendiğini" düşünüyorsan "google" diye bir şey yapmış adamlar! git oradan arat! üslubuna da dikkat etmeni tavsiye ederim. insanlar o beğenmediğin cevapları yazmak için değerli zamanlarını kullanıyorlar.

yukarıda yolladığım linklerde ayrıntılı olarak o hatanın nasıl giderileceğinden bahsetmişler. ama sanırım herşeyi hazıra beklemeye alışmış eğitim sisteminin sonucu bu olsa gerek!
saygılar.

mc_mc3
Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Üye No : 68768
Popularite : 11
Populerlik : mc_mc3 is on a distinguished road

otomasyon
mc_mc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır mc_mc3 isimli üyenin yazdığı bu Mesajı değerlendirin. Mesajı Moderatöre bildir
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Spurl this Post!Reddit! Wong this Post!
Alıntı ile Cevapla Bu mesajdan Alıntı Hızlı Cevap

sayın james sr yazının orjınalı bv benım orada sordugum soru wındows7 ultımate mı yuklu sadece sızden rıcam boyle agır sozler kullanırken dıkkatlı olursanız sewınırım

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri