Uzaktan Elektrik Sayacı Okuma Nasıl Yapılıyor?

Arkadaşlar
uzaktan sayaç okuma işi ile ilgili gerekirse danışmanlık şeklinde bilgi almak istiyorum. İlgilenenler bana özelden mesaj atabilirler mi?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar,
bu konuda sayaçtan bilgileri almaya yönelik danışmanlık yada benzeri bir servis verebilecekler bana özelden ulaşabilirler mi?

Arkadaslar üç fazlı dört telli kömbi sayac içerisindeki sadece aktif ( 1.8.0) , reaktif ( 3.8.0 ) ve kapasitif ( 5.8.0 ) degerlerini pic e yazdırmak istiyorum. ES EM ve Köhler markaları için acaba hangi noktalardan nasıl cıkıs alacagım. Yardımcı olursanız sevinirim...

makel sayaş fabrikasını arasanız orada var size yardımcı olurlar

arkadaşlar dagıtım sirketleri size sayacı uzaktan okuma izni vermiyor ben sedaştayım biz izin vermiyoruz

bedaş müşteriler müd.sayacın optik portunu kullanmaya izin vermiyor biz nerden okutucaz sayacı diyor sayaç üzerinde rs 485 cıkışını kullanabilirsiniz diyor şimdi rs 485 cıkışına gprs modem baglanıp uzaktan okutabilen firma varmıdır ?

ankarada 160 a yakın sayacımız bulunuyor bize de lazım fakat 250 dolar +kdv diyen bir çok firma var

aslında 150ytl ye malediyorsunuz fakat birde programını yazmalısınız .tasarım yapılım seri üretime geçilebilir ama emek lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:
baglı oldugunuz elektrık kurumu sıze yakın zamanda sıfre verıp sızde ınternetten rahat sekılde haberlesme saglarsınız

Forum istatistikleri

Konular
128,183
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri