Uzaktan elektrigi kontrol etme

Yusuf3434

Üye
images (1).jpeg
dükkanda 18 tane bilgisayar var bu bilgisayarı resim de gördüğünüz ct 9115 ile bide 20 amperlik kontaktör alıp bağlantısını yaptıktan sonra 18 bilgisayarı kumandayla kontrol edebilirmiyim kaldırirmi bilgisayarları olurmu ? Teşekürler ustalarım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bilğisayarı direk enerjiden kesmek doğru değil .
anlayamadım musteri öyle istiyor ne demek müşteri ne alaka
kendisi kapasın . siz açın .
ağ sistemi yap ağ üzernden kapat aç

Ekli dosyayı görüntüle 60324dükkanda 18 tane bilgisayar var bu bilgisayarı resim de gördüğünüz ct 9115 ile bide 20 amperlik kontaktör alıp bağlantısını yaptıktan sonra 18 bilgisayarı kumandayla kontrol edebilirmiyim kaldırirmi bilgisayarları olurmu ? Teşekürler ustalarım
Araya kontaktör koyduktan sonra ne isterseniz çalıştırabilirsiniz. Ancak 20A kontaktör 18 PC için yeterli değil.
Her makineniz birebir aynı donanıma sahip ise toplam gücü voltaja bölerek gereken amperi bulur, bir üst kademe değerindeki kontaktörü seçebilirsiniz.
Bu sistemle bilgisayarlara topluca enerji vermekte sorun olmayabilir belki ama PC'leri kapatmadan direkt elektriği keserek makineleri kapatmak isterseniz kısa sürede hardware ve software sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olur.

bilğisayarı direk enerjiden kesmek doğru değil .
anlayamadım musteri öyle istiyor ne demek müşteri ne alaka
kendisi kapasın . siz açın .
ağ sistemi yap ağ üzernden kapat aç
nedenini bilmiyorum benden öyle istiyor
Araya kontaktör koyduktan sonra ne isterseniz çalıştırabilirsiniz. Ancak 20A kontaktör 18 PC için yeterli değil.
Her makineniz birebir aynı donanıma sahip ise toplam gücü voltaja bölerek gereken amperi bulur, bir üst kademe değerindeki kontaktörü seçebilirsiniz.
Bu sistemle bilgisayarlara topluca enerji vermekte sorun olmayabilir belki ama PC'leri kapatmadan direkt elektriği keserek makineleri kapatmak isterseniz kısa sürede hardware ve software sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olur.
Nasıl anlaya

Nasıl anlaya
Anlamadım tam kaç amper kontaktör almam lazım

sorun isteyene , tüm müsteriler mi ?
enerjiden bilğisayar kapanınıca son internet sayfası kapanmaz kapatılmadığı sürece , bilğisayar açılınca tekrar geri gelir veya hangi sitelere girdiği sık kullanılanlardan silinmesi gerekir .vs gibi

sorun isteyene , tüm müsteriler mi ?
enerjiden bilğisayar kapanınıca son internet sayfası kapanmaz kapatılmadığı sürece , bilğisayar açılınca tekrar geri gelir veya hangi sitelere girdiği sık kullanılanlardan silinmesi gerekir .vs gibi
Ben gittim adama benden öyle bir sistem istiyor nedenini bilmiyorum bende ilk defa boyle is goruyorum yardımcı olabilirmisin yapmam için

Forum istatistikleri

Konular
128,224
Kullanıcılar
450,014
Son üye
aydinlioglu.volkan

Yeni konular

Geri