UPS Arıza

REZİSTANS

Profesyonel Üye
7 kw ups enerji kesildiğinde çıkış besleme sigortasını attırarak arızaya geçiyor. tekrar devreye veriyorum enerji kesildiğinde yine arıza veriyor. ups enel marka.

cihazın akülerini ölçtünüzmü ? akü kapasitesi yetersiz geliyor sa ve yükü fazlaysa böyle bir hata verebilir

akülerde bir problem yok . ups on lıne çalışıyor.

Peki giriş Fazı dogru olarak bağlanmısmı bunu kontrol ettınızmı ? Bazı cihazlar bunedenle Arıza Vereniliyor Tam olarak Teknık bılgıye sahip Degilim Ama elımden geldıgınce yardımcı olmaya Calısırım bende bir konu Açtım ups le ilgili bılgınız varsa Sızde yardımcı olurmusunuz bana

Merhabalar

Ups enerji varken kaç amperlik bir yük ile çalışıyor. Yazabilirmisin. Birde sigortayı enerji yokken kaldırdığında. Tekrar atıyor mu?

banada yardımcı olurmusunuz acaba bende konu actım bırısınden yardım beklıyorum acaba cevap yazarmı dıye ama bır yanıt vermedınız konum güncel hala cevap beklıyorum.

ups cihazından yazıcıları fotokopi makinalarını ayırdım. şu an normal çalışıyor. enerji kesildiğinde problem olursa yazarım herkese teşekkürler. kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,367
Kullanıcılar
450,238
Son üye
TaHao

Yeni konular

Geri