Ultrasonik Köpek Kovucu

bir sorum olucak ustalara bu köpeksavarların üretiği frekansın şiddetini nasıl arttırabiliriz frekansı bozmadan

Normal köpek için belki havalı korna çözüm olabilir .

Sert köpek için faydası ?

Sağır köpek için çözüm ?

Son düzenleme:
Bu tip cihazlar benim gözümde elektrik tasarruf cihazı diye sattıkları zamazingoyla aynı.Ses var görüntü yok hesabı. Kritik öneme haiz bir sistem odasına fare haşere kovucu cihaz koyulmuş. Arıza var diye gittik.Beyfendiye misafir olduk sanki.Kabinetin içinde yuva yapmış ,her yerine pislemiş.Fiber optik kabloları kemirmiş. Ultrasonikmiş şöyleymiş böyleymiş hikaye.

Bu tip cihazlar benim gözümde elektrik tasarruf cihazı diye sattıkları zamazingoyla aynı.Ses var görüntü yok hesabı. Kritik öneme haiz bir sistem odasına fare haşere kovucu cihaz koyulmuş. Arıza var diye gittik.Beyfendiye misafir olduk sanki.Kabinetin içinde yuva yapmış ,her yerine pislemiş.Fiber optik kabloları kemirmiş. Ultrasonikmiş şöyleymiş böyleymiş hikaye.
Konvansiyonel fare kapaniyla 500 kw lik kompresörün için de tam 6 tane fare yakaladım. Hâlâ kökünü kurutamadım. Dadandılar mı bir yere allah kolaylık versin uğraşana. Ilk başta peynir takıyorduk. Peynir takmaktan usandık. En son ekmek içinden hamur yapıp tespih tanesi kadar takiyorum . Onla bile avlanır oldular . Azmettim hepsini avlayacağım.

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri