30 mt mesafeli ses cihazi

Arkadaslar yokmu bana bi care katil olucam. Ne zapita ne polis bisey yapmiyor

köpek sağırsa kendisi farkında bile değil ki yüzde 99,9999 köpek yaptığı gürültüden bile bi haber onunla görsel temas kurmak gerek hoşuna gidecek bir oyuncak vermek gerek ağzı meşgul olunca havlayamaz yada şoklayan tasma takmak gerek havlayınca cızt...

O kopek elime gecerse olucek.ve iste bu kopegin cook hosuna gidecek.
Sen yazma confic

çözümü bu yada yok eski çalıştığım yerde de vardı havlak susmazdı ağzı meşgul olunca susardı.

Bana uzak bir sey atma mesafesinde digil ve arada agac engeli var yoksa coktan gepermisti. Birgun rahat uyku uyuyamdim

Yokmu arkadaslar yardim edecek veya satin alinacak bi adres

10 mt olsun

bir tane havalı tüfek alıp kafasına sıkın ses çıkarmaz zaten havalı tüfekler ,köpek büyük ihtimal ölür kimse ses duymaz kangalın gözünü seveyim kurda filan saldırırken bile çoğu havlamıyor bazı sokak köpekleri çok saldırgan ve havlıyor iş yerine yürüme mesafesi olduğu için yürüyerek giderim bir yerde biraz büyük park var 2 tane köpek biri sarı diğeri siyah öğrencilere çok havlıyorlar geçen gün bir kız çocuğu 15 yaşlarında tam parkın oradan geçerken saldırdı bana 50 metre mesafe var oradan bağırınca köpek kaçtı gitti bu yöntemi uygulayın olmazsa

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri