30 mt mesafeli ses cihazi

bu sefer kafası daha bozuk köpek ve sahibi ile muhatap olursun panterEmel de var...

ölmüş köpeğin kafası bozuk olsada bir şey olmaz sahipli ise sahibine söylemek lazım tabi, ya bunu sustur yada ben susturacağım sahibi susturmazsa icabına bakmak lazım şehir hayatı stresli kafada onca sorun var insanların birde köpek havlaması olunca uyumak zor benim çocukluğum ergenliğim köyde geçti köpekler havladımı bize ninni gibi gelirdi uyurken şimdi hayat değişti

bizim muhatap olduğumuz köpekler sus deyince susan cinsten değillerdi kendi hallerinde bırakıyorduk...

Yavuz arkdsm gunah olmasa zehirlicem zaten. Sahibine defalarca soyledim kavga ettik yok. Ne polis ne zapita hic birsey yapmiyor. Neymis avrupa uyum yasalarindan dolayi bisey yapamiyoruz diyorlar. O yasalar avrupaya gore bize gore digil siz icimizdeki hayvanlari egitin sonra cikarn yasanizi. Netten iki cihaz aldim biri 80 biri 100 tl ikiside bi ise yaramiyor. 100 tl alana dedim ise yaramazsa geri veririm .. bir tavir yapti vay efendim biz dolandiricimiyiz yillardir burda mekan sahibiyiz vs vs. Sonra telefon ettim dedimki ise yaramiyor.. neymis kopekle arasi 2 yada 3 mt olucakmis zaten o kadar yakin olsa zopayla bayiltcam.. zor bu memlekette yasamak cok zor..
Mahallede yavsak cok gelin hepbirlikte sikayet edelim diyorum..
BIZ KOPEGIN HAVLAMASINI DUYMUYOZ ORDA KOPEKMI VARMIS DIYORLAR...
Ne yaparsin simdi..
3 tane kucuk fino enigi ayarladim ramazan bittimi alicam catiya cikaricam hic durmadan havlaticam gorecez bakalim ne olucak

Confik kardes kopegin sahibinin gozlerini sisirdim yumrukla yine yapiyor. Sahibinden korktugumuzdan digil gunah olmaza evi taricam

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayvana eziyet ediyor diye şikayet et köpekler stresli iken havlar yada sağır olmasından hani bazı insanlar kendi kendine konuşur ya farkında değil sesli konuştuğunun bu köpekte aynı bimer mimer çözüm olması gerek köpeğin zarar gördüğünü anlat polise ...

Cihazin markasida tokyo sakin almayin

Ben sahibinle karakkolluk olduk diyrum sen sikyt et diysn

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yavuz arkdsm gunah olmasa zehirlicem zaten. Sahibine defalarca soyledim kavga ettik yok. Ne polis ne zapita hic birsey yapmiyor. Neymis avrupa uyum yasalarindan dolayi bisey yapamiyoruz diyorlar. O yasalar avrupaya gore bize gore digil siz icimizdeki hayvanlari egitin sonra cikarn yasanizi. Netten iki cihaz aldim biri 80 biri 100 tl ikiside bi ise yaramiyor. 100 tl alana dedim ise yaramazsa geri veririm .. bir tavir yapti vay efendim biz dolandiricimiyiz yillardir burda mekan sahibiyiz vs vs. Sonra telefon ettim dedimki ise yaramiyor.. neymis kopekle arasi 2 yada 3 mt olucakmis zaten o kadar yakin olsa zopayla bayiltcam.. zor bu memlekette yasamak cok zor..
Mahallede yavsak cok gelin hepbirlikte sikayet edelim diyorum..
BIZ KOPEGIN HAVLAMASINI DUYMUYOZ ORDA KOPEKMI VARMIS DIYORLAR...
Ne yaparsin simdi..
3 tane kucuk fino enigi ayarladim ramazan bittimi alicam catiya cikaricam hic durmadan havlaticam gorecez bakalim ne olucak

Confik kardes kopegin sahibinin gozlerini sisirdim yumrukla yine yapiyor. Sahibinden korktugumuzdan digil gunah olmaza evi taricam

Sizi kınıyorum!!!Onlar yaradanın dilsiz kullarıdır zehirlemek öldürmek nedemek ? Miğdesi kanarken kusarken nasıl bir bahaneyle vijdanını susturacaksın. Çok yazık çok. Umarım hayvanlara eziyet kanunu ibreti alem için uygulanır ve güncellenir.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri