turk telekoma sakın güvenmeyin

Mail adresinizi bildirirseniz gönderebilirim

sn ernosto eğer burada gerekli belgeleri yayınlayabilirseniz hepimiz faydalanırız bende hattımı kapatıp adsl kullanımına devam etmek istiyorum

uydunet yani kabotv nin interneti en hesaplısı ben iki senedir sınırsız kullanıyorum ayda 24 lirayı geçmedi şimdiye kadar altyapı olan heryere öneriyorum üstelik şimdi kurulum modem vs. kampanyaları var ben modemi 70 liraya almıştım :)
uydunet "gerçek internet"
ben sonuna kadar öneriyorum 7/24 ücretsiz servis

bende bu adsl den çok çekiyorum ya.. kullanamdığım telfonun ücretini ödüyorum.. ama ne yazıkki kablo net'e de geçemiyorum çünkü mahallemde kablolu tv yok.elimiz mecbur kullanıyoruz..:(

Uyduneti Tavsiye ederim sınırsız paketleri gayet uygun santrale uzaklık yakınlık farketmez sabit telefon hattı istemez. download upload hızınız eşit olur extradan size kablo tv veya teledünyada gelir üstelik hd yayın ve bütün bunların toplmaında 37-38 lirayı geçmez odeyeceğiniz para

evet hocam haklısın bankalarda aynı haltı yiyorlar. kapattırmaya çalış anında 60 tl istiolar tamam diosun
1 hafta sonra bidaha arıyor. kapatmak istediğinize eminmisiniz diye..

bende taşındığımda telefon ve internet hattımı iptal etmek istedim telefondaki bana isterseniz 3 ay dondurabilirsiniz bu süre zarfında fatura gelmicek eğer 3 ay sonunda hala iptal etmek isterseniz iptal ederiz dediler bende kabul ettim 3 ay dondurun internetimi dedim
2 ay sonra tekrar arayıp dondurup dondurmadıklarını kontrol etmek istedim ve dondurma işlemini onlar bana tavsiye ettiği halde
yinede dondurmamışlar ve ben boşu boşuna 110 tl fatura ödemek zorunda kaldım 100 tl kazanmak için benim 2-3 gün çalışmam lazım
bu şerefsizlerin boğazından geçen haram zıkkım olsun siz siz olun yaptırdığınız işlemi hep kontrol edin yapıcaz diyolar yapmıyor şerefsizler
daha öncedende telekomdakilerin yanlış bilgi vermeleri yüzünden defalarca fazladan para ödemek zorunda kaldım
resmen yalan söyle yanlış ve eksik bilgi ver politikasıyla apra kazanıyolar haram olsun boşyere verdiğim paralar
telekomda çalışa arkadaşlarada bir kaç önerim olacak belki sizi böyle yapmanız için zorluyorlar ama
ben olsam böyle yalancı düzenbaz bir şirkette işsiz kalsamda çalışmam yada doğru bir şekilde çalışırım kimseyi kandırmam kovarlarsada kovarlar onun için orada çalışan yalan söylemek zorunda kalıyoz diyen çalışanlar en az telekom sahipleri kadar adi olduklarını unutmasınlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,993
Son üye
sedat2727

Yeni konular

Geri